close
تبلیغات در اینترنت
گرگ را از بره تشخیص دهید - محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

RG 335 بازدید

گرگ را از بره تشخیص دهید

 

داستان شنگول و منگول را شنیده اید ؟

روزی که مادر شنگول و منگول از خانه بیرون میرود ، گرگی که همیشه حواسش به خانه بوده است سعی میکند با کلک وارد حریم خصوصی بره ها شود . بره های ناز و دوست داشتنی که اگر زیاد هم سرو صدا کنند چون ذات پاک و معصومی دارند کسی را خسته و دل آزرده نمی کنند . وقتی به اشتباه منگول گرگ می آید منگول قصه را میبلعد و با لباس های مبدل روی رختخواب مادربزرگ خوابش می برد ، زمانی میرسد که مادر آنها به خانه میآید و شنگول که قایم شده است ماجرا را به مادر میگوید و با فکر درست مادر ، منگول را هم نجات میدهند .

در این داستان

·        گرگ : وبلاگ مزخرف و به گل نشسته ...........

·        بره ها : سایت وزین و رسمی گلزاریا realgolzaria

·        مادر بره ها : محمدرضا گلزار

·        شنگول : من

·        منگول : کسانی که به گرگ اعتماد کردند و شماره تماس من را به این وبلاگ مزخرف دادند

بهر حال روزی میرسد که محمدرضا گلزار سری به خانه گلزاریا  می زند و من که در کمد هستم ، یعنی محافظ شده هستم (حالا به قدرت ایمانم، به لطف الله یا هر چیز دیگری ) تمام ماجرا را خواهم گفت . و محمدرضا گلزار همان کسی است که گرگ و گرگ ها را به رود خانه خواهد انداخت . چرا که خودش توانایی مبارزه با این گرگ ها را دارد اما منگول گول خورد و شنگول پنهان شد تا آسیبی بهش نرسد . خانواده گلزاریا نیاز به حمایت همه جانبه محمدرضا گلزار دارد تا ماندگار بماند وگرنه هر گرگی مثل این وبلاگ میآید و میخواهد همه را ببلعد . آقای گلزار باید قبل از اینکه دیر شود چاره ای بیاندیشد .

دیشب با من شخصی به نام ع تمام گرفت و ادعا کرد از طرف گلزار است خواست تمام پست هایی را که اخطاریه و مربوط به ............... میباشد را پاک کنم هم ، و هر جایی که اخطاریه دادم پاک شود . تعجب کردم که چرا خود جناب گلزار تماس نگرفته اند . این شخص اول شروع به مظلوم نمایی کرد بعدش به التماس افتاد که بابا داری وبلاگمون  رو نابود می کنی . منم 3ساعت حرف که توجیه بشه . خبر نداشت طفلی کی و چه زمانی من محکش زدم که خودش نفهمید . شب گوشی را جواب نداد و کلی داستان نوشت (این عادت دختراست ) حدس زدم هنگامه احمق یا فلورا کودن باید باشد. گفتم بابت هر پیام 1 پست اضافه میشود . کسی که ادعا می کرد از آقای گلزار خبر دارد میگفت ایشان به فیس بوک دسترسی ندارند . آقای گلزار این شخص را رد کردند و از کارشان ناراحت شدند . وبلاگ مزخرف حواشی نو برای محمدرضا گلزار، این سالها انقدر شهرت گلزار را خورده اید که شکمتان بیش از حد بزرگ شده است که جلوی پایتان را نمی بینید . اصلا هم مهم نیست کسی بگوید قبلا طرفدار بودند الان مهم است که همه می گویند آخییییییییییییش دستشون رو شد .

دوستان خصوصیات این وبلاگ را یک مشت آدم بی سواد (از لحاظ فکر البته همه محصل هستند ولی محصلین گلزاریا کجا و اونا کجا ؟ برو مدرسه ات دیر نشه خاله ) جاه طلب، خودخواه ، هرزه زبان و شهرت پرست پر کرده است . انقد کمبود دارند که نیازشان را با این پر می کنند که برای گلزار وبلاگ دارند ، آقای گلزار هیچ وقت عکسهایش را به این وبلاگ زرد نداده و نمیدهد . چون که میداند اینها چه کسانی هستند .

این وبلاگ مزخرف ترین وبلاگ در عمر محمدرضا گلزار بوده است و شیره آبروی گلزار را میمکد . تا جایی که گلزار هم از پس اینها بر نیامده و سکوت را اختیار کرده اما جناب گلزار این وبلاگ به گل نشست در عرض 6 ماه امتیاز گوگلش را از دست داد و دیگر محبوبیتی در گوگل ندارد . ما خانواده شما هستیم . ما قوی هستیم چرا که این وبلاگ فقط هک می کند و تهدید .

محمدرضا گلزار عزیز ، تو عشق واقعی همه ما هستی .

من عمرم را برای برچیدن شایعاتت گذراندم .

با ما به از این باش که با خلق جهانی

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria