close
تبلیغات در اینترنت
گرگ را از بره تشخیص دهید - محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

RG245 بازدید

گرگ را از بره تشخیص دهید

 

داستان شنگول و منگول را شنیده اید ؟

روزی که مادر شنگول و منگول از خانه بیرون میرود ، گرگی که همیشه حواسش به خانه بوده است سعی میکند با کلک وارد حریم خصوصی بره ها شود . بره های ناز و دوست داشتنی که اگر زیاد هم سرو صدا کنند چون ذات پاک و معصومی دارند کسی را خسته و دل آزرده نمی کنند . وقتی به اشتباه منگول گرگ می آید منگول قصه را میبلعد و با لباس های مبدل روی رختخواب مادربزرگ خوابش می برد ، زمانی میرسد که مادر آنها به خانه میآید و شنگول که قایم شده است ماجرا را به مادر میگوید و با فکر درست مادر ، منگول را هم نجات میدهند .

در این داستان

·        گرگ : وبلاگ مزخرف و به گل نشسته ...........

·        بره ها : سایت وزین و رسمی گلزاریا realgolzaria

·        مادر بره ها : محمدرضا گلزار

·        شنگول : من

·        منگول : کسانی که به گرگ اعتماد کردند و شماره تماس من را به این وبلاگ مزخرف دادند

بهر حال روزی میرسد که محمدرضا گلزار سری به خانه گلزاریا  می زند و من که در کمد هستم ، یعنی محافظ شده هستم (حالا به قدرت ایمانم، به لطف الله یا هر چیز دیگری ) تمام ماجرا را خواهم گفت . و محمدرضا گلزار همان کسی است که گرگ و گرگ ها را به رود خانه خواهد انداخت . چرا که خودش توانایی مبارزه با این گرگ ها را دارد اما منگول گول خورد و شنگول پنهان شد تا آسیبی بهش نرسد . خانواده گلزاریا نیاز به حمایت همه جانبه محمدرضا گلزار دارد تا ماندگار بماند وگرنه هر گرگی مثل این وبلاگ میآید و میخواهد همه را ببلعد . آقای گلزار باید قبل از اینکه دیر شود چاره ای بیاندیشد .

دیشب با من شخصی به نام ع تمام گرفت و ادعا کرد از طرف گلزار است خواست تمام پست هایی را که اخطاریه و مربوط به ............... میباشد را پاک کنم هم ، و هر جایی که اخطاریه دادم پاک شود . تعجب کردم که چرا خود جناب گلزار تماس نگرفته اند . این شخص اول شروع به مظلوم نمایی کرد بعدش به التماس افتاد که بابا داری وبلاگمون  رو نابود می کنی . منم 3ساعت حرف که توجیه بشه . خبر نداشت طفلی کی و چه زمانی من محکش زدم که خودش نفهمید . شب گوشی را جواب نداد و کلی داستان نوشت (این عادت دختراست ) حدس زدم هنگامه احمق یا فلورا کودن باید باشد. گفتم بابت هر پیام 1 پست اضافه میشود . کسی که ادعا می کرد از آقای گلزار خبر دارد میگفت ایشان به فیس بوک دسترسی ندارند . آقای گلزار این شخص را رد کردند و از کارشان ناراحت شدند . وبلاگ مزخرف حواشی نو برای محمدرضا گلزار، این سالها انقدر شهرت گلزار را خورده اید که شکمتان بیش از حد بزرگ شده است که جلوی پایتان را نمی بینید . اصلا هم مهم نیست کسی بگوید قبلا طرفدار بودند الان مهم است که همه می گویند آخییییییییییییش دستشون رو شد .

دوستان خصوصیات این وبلاگ را یک مشت آدم بی سواد (از لحاظ فکر البته همه محصل هستند ولی محصلین گلزاریا کجا و اونا کجا ؟ برو مدرسه ات دیر نشه خاله ) جاه طلب، خودخواه ، هرزه زبان و شهرت پرست پر کرده است . انقد کمبود دارند که نیازشان را با این پر می کنند که برای گلزار وبلاگ دارند ، آقای گلزار هیچ وقت عکسهایش را به این وبلاگ زرد نداده و نمیدهد . چون که میداند اینها چه کسانی هستند .

این وبلاگ مزخرف ترین وبلاگ در عمر محمدرضا گلزار بوده است و شیره آبروی گلزار را میمکد . تا جایی که گلزار هم از پس اینها بر نیامده و سکوت را اختیار کرده اما جناب گلزار این وبلاگ به گل نشست در عرض 6 ماه امتیاز گوگلش را از دست داد و دیگر محبوبیتی در گوگل ندارد . ما خانواده شما هستیم . ما قوی هستیم چرا که این وبلاگ فقط هک می کند و تهدید .

محمدرضا گلزار عزیز ، تو عشق واقعی همه ما هستی .

من عمرم را برای برچیدن شایعاتت گذراندم .

با ما به از این باش که با خلق جهانی

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار