close
تبلیغات در اینترنت
نامه ای از یک دوست برای مدیر سایت گلزاریا - محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

RG 304 بازدید

نامه ای از یک دوست

سلام
بانو فاخته عزیز بابت تلاشهایی که برای رفع ابهامات پیرامون اقای گلزار میکنید نهایت سپاس رو دارم..
عزیزم تو این مدت به قدری از نارحتی های ایشون شنیدم که احساس میکنم افسرده شدم .همسرم هم همینطورن.ایشون هم برای شایعات ریز و درشتی که پیرامون ایشون هست نارحتند.ولی به دلیل مشغله زیادشون نمیتونن مدام اینترنت باشن و پیگیری کنن و حتی وقت عضو شدن و حمایت و .. رو هم ندارن برای همین من رو درواقع دو تا حساب کن بشیم ما..
اقای گلزار باید بدونن هستن کسانی که دور تر از ایشون زندگی میکنن به هیچ عنوان هم به مسائلی که تو این پست بهشون اشاره کردی فکر نمی کنن و فقط براشون دعا میکنن .دعا میکنن که موفق باشند و سلامت و پیروز...
من از خدا برای ایشون صبر خواستم و موفقیت و پیشرفت و سلامتی برای خودشون و خانواده شون. امیدوارم که هر چه زودتر به میدون برگردند تا تیری به چشم حسودای زمان باشند.

بانو فاخته از این دلم شکسته که همه ی مدعیان روشنفکر راه به راه از بیمار بودن سینمای کشور صحبت میکنن در حالی که باید از بیماری دل خودشون صحبت کنن و به فکر علاج خودشون باشن.
فکر میکنن باید معجزه ای بشه که سینمای ایران سری تو سرا در بیاره ،ولی نه باید اینو بدونن که اون معجزه شد ولی لیاقت استفاده از نعمت خدا رو نداشتن اقای گلزار تو هر جای دیگه ی دنیا که کشف میشدن الان وضعیتشون این نبود.شخصی با سن کم و با چهره و استایلی مناسب بازیگر شدن پا به عرصه ظهور گذاشت و این مدعیان نگران سینما به جای اینکه به ایشون کمک کنن هر گامی که بر میدارند بهتر از گام بعدی باشه شروع به تخریب شخصیت ایشون کردند.خیلی راحت میتونم درک کنم که تو این مدت چقدر پدر و مادر ایشون سختی کشیدن و دل شکسته شدن..
دیشب یه دل نوشته ای از ایشون می خوندم دلم واقعا به درد اومد نه چون صرفا اقای گلزار نوشته بودن نه مطمئنم هر کس دیگه ای هم که نوشته بود همین حال رو پیدا میکردم چون واقعا با سوز دل بود.
فاخته عزیز از شما میخوام که از طرف بنده و همسرم و تمام کسانی که ایشون رو به خاطر شخصیت باوقارشون حمایت می کنن بهشون دلداری بدید و بگید که حتما از ایشون حمایت خواهیم کرد مطمئن باشن.
من یه رادیولوژیست هستم و همسرم روانشناس و زیاد هم اهل سینما نبوده و سر از سینما در نمیاریم ولی به خاطر ایشون هم که شده تصمیم گرفتیم برای فیلم هاشون حتما به سینما بریم تا تو دهنی باشه برای کسایی که میگن دیگه فیلم های ایشون فروش نداره.
شرمنده طولانی شد این درد مدتها تو دلم بود که چرا ما ایرانی ها یاد نگرفتیم که واقعا مسلمون باشیم.
به قول همسرم اگه ایرانی به ایرانی نارو نزنه ایران بهشت میشه...

پاسخ من به این دوست گلزاری عزیز :

پاسخ من به این عزیز دلم : گلزاری عزیزم ، تا زمانیکه من هستم اجازه نمی دم هر بی سرو پایی به خودش اجازه بده در مورد محمدرضا گلزر حرف بی خود بزنه مگر زمانیکه خود محمدرضا گلزار نخواد که باشم

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria