close
تبلیغات در اینترنت
نقد فیلم سینمایی بوتیک , نقد فیلم بوتیک | محمدرضا گلزار- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

 نقد فیلم بوتیک و خلاصه داستان به همراه دانلود فیلم بویتک  محمدرضا گلزار و گلشیفته فراهانیو عکسها و فیلم بوتیک در آپارات 

 

این دو دوست در این دو سکانس بارها رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. درد و دل می کنند، به مشاجره می پردازند و حالات روحی رفتاری متفاوتی را به نمایش می‌گذارند...

....

نقد فیلم بوتیک محمدرضا گلزار 

 

این دو دوست در این دو سکانس بارها رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. درد و دل می کنند، به مشاجره می پردازند و حالات روحی رفتاری متفاوتی را به نمایش می‌گذارند...

عاشقانه، آرام با دردهای امروز نسل سوم
بوتیک فیلم جدیدی نیست حرفهایش هم جدید نیست اما حرف من و توست حرف جوان امروزی از طبقه متوسط و ضعیف حرف افردای که ماشین شخصی ندارند و تا امروز یک بار هم به سفر خارجی نرفتند بوتیک حرف دل خیلی از انهایی است که داشتن یک لباس مد روز برای آنها پروژه ای عظیم محسوب میشود و دیدنش خالی از لطف نیست چرا که ما را به نمایش می‌کشد.
فیلم سینمایی " بوتیک" اولین تجربه سینمایی نعمت‌الله است و محمدرضا گلزار، گلشیفته فراهانی، رضا رویگری، حامد بهداد، یوسف تیموری، علی علایی، کاوه کاویان و صبا کمالی در آن بازی می‌کنند.
این فیلم داستان آشنایی دختری به نام اتی با جوانی به نام جهان است. جهان به خاطر حل مشکل اتی تلاش می‌کند پول تهیه کند و این موضوع ماجراهایی را برای آنها به همراه دارد. مرتضی شایسته تهیه‌کننده "بوتیک" است.
"بوتیک" در بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر روی پرده رفت و سال 83 اکران عمومی شد.
جهانگیر فیم سینمایی بوتیک ، همان شوالیه دست‌وپا بسته‌ای است که در کارزار این متروپلیس بی‌رحم‏، عهد کرده که حداقل زندگی یک نفر را نجات دهد که این را هم نمی‌تواند. آن قدیم‌ها شوالیه‌ها یک کشور را نجات می‌دادند.
قرار نیست در «بوتیک» حرف تازه‌ای گفته شود. همه همان چیزهایی است که قبلاً شنیده‌ایم. ولی در عوض کارگردان حواسش هست که این حرف‌های قدیمی را در قالب تازه‌ای مطرح کند. او می‌داند که فیلم ساختن درباره یک متروپلیس بی‌در و پیکر که ساکنانش را می‌کشد یا نوعی زندگی گیاهی برای آنها می سازد، «مسأله تازه‌ای» نیست و البته که در این دنیای قلابی دختر معصومی مثل «اتی» زیاد دوام نمی‌آورد. پس عوض این که چنین موضوعاتی را به بهانه تکراری بودن دور بریزد، در قالب تازه‌ای عنوان می‌کند.
نعمت الله قدیمی‌ترین و قشنگ‌ترین خط داستانی دنیا، یعنی دختر و پسری که با هم ملاقات می‌کنندرا انتخاب می‌کند، اما زیاد به آن بال و پر نمی‌دهد. ضرب‌الاجل‌های دراماتیک چندانی برایش نمی‌سازد، به پیچیدگی‌های روانی شخصیت‌ها زیاد بها نمی‌دهد و در عوض فرصت پیدا می‌کند تا جای خالی به دست آمده از حذف کردن این شاخ و برگ‌ها را با جزئیات زندگی روزمره شخصیت‌ها پر کند. شخصیت‌پردازی و گسترش داستانی اگر هست، از طریق همین خرده‌ریزهای زندگی روزمره آدم‌ها شکل می‌گیرد. از شلوار جین «اتی» گرفته تا دندان‌درد و زخم روی پیشانی‌اش.
اما از تمهیدهای روایتی که بگذریم، یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت «بوتیک» سلیقه کارگردانش است. این که می‌داند فضاهای مختلف فیلمش را چگونه بسازد. فضاهایی که پیش از این بارها در سینمای ایران شکل گرفته است. از خانه زن و مرد ساقی گرفته تا خانه مجردی که جهانگیر و رفقایش آن جا زندگی می‌کنند.
نعمت‌الله سوژه هایی را برای فیلم خود انتخاب می کند که به پیچیدگی های آنها واقف است؛ ضمن اینکه صداقت و روراستی «بوتیک» نیز هر بیننده‌ای را مجاب می‌کند. ری‌اکشن‌شات‌های محمدرضا گلزار بی‌نظیرند و ابهام رابطه پسر و دختر اصلی فیلم آدم را دیوانه می‌کند. این‌که نمی‌دانیم پسر، دختر را دوست دارد یا دختر وی را! یا این که جهانگیر، همان شوالیه دست‌وپا بسته‌ای است که در کارزار این متروپلیس بی‌رحم‏، عهد کرده که حداقل زندگی یک نفر را نجات دهد که این را هم نمی‌تواند. آن قدیم‌ها شوالیه‌ها یک کشور را نجات می‌دادند.
سینمایی بوتیک یکی از بهترین تقابل های سینمای ایران به ویژه در دهه ۸۰ درنخستین فیلم حمید نعمت ا... رقم خورده است.
بوتیک یکی از فیلم های چشم گیر و متحیر کننده در زمان خود بود.محمد رضا گلزار بعد از بازی در شام آخر به چهره شناخته شده سینما بدل شد و با بازی قابل قبولش در این فیلم توانست سینماگران را مجاب به حضور مجددش در سینما کند.
 
 او در بوتیک نیز مجددا توانست یکی از بهترین بازی های کارنامه هنری اش را به نمایش بگذارد.اما نمی دانم چرا دیگر نتوانست بازی درخشان و حتی قابل تحملی را ارائه دهد.علاوه بر محمد رضا گلزار، رضا رویگری بازیگر با سابقه سینمای ایران نیز در این سینمایی نقشی متفاوت و جذاب را ایفا کرده است.آقای شاپوری کاراکتری که در عین کوتاه بودن به خوبی تفسیر و تحلیل شده است.
سینمایی بوتیک عرصه حضور بازیگران جوانی بود که بعدها به چهره های اصلی سینما بدل شدند.
یکی دیگر از این بازیگران حامد بهداد بودکه توانست حضوری جذاب داشته باشد بهداد و گلزار در این فیلم تنها دردو سکانس هم بازی بودند، که این دو سکانس بهترین صحنه های فیلم بود.
این دو دوست در این دو سکانس بارها رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. درد و دل می کنند، به مشاجره می پردازند و حالات روحی رفتاری متفاوتی را به نمایش می گذارند. گلزار در این دو سکانس انصافا بازی قابل توجهی ارائه داده اما باز هم در برابر بازی حامد بهداد محو شده است. بهداد در این سینمایی در یک نقش کوتاه تمام توانایی و استعدادش را به نمایش گذاشته است.

او در این سینمایی از کلیشه سنتی کاراکترهای معتاد در سینمای ایران فاصله گرفته و شخصیتی نو و باورپذیر را خلق کرده و با حرکات غیر قابل پیش بینی (شیوه همیشگی و منحصربه فرد بهداد)، ژست های متفاوت و رفتارهای انفجاری خود، این سکانس را به کلی مال خود کرده است.

 


فیلم بوتیک محمدرضا گلزار 

خلاصه داستان فیلم بوتیک 

اتی (احترام) سهم خود را از خانه اجاره ایی که با دوستانش اجاره کرده نپرداخته و صاحب خانه قصد دارد آنها را بیرون کند. جهانگیر جوانی که در بوتیک کار می‌کند مبلغ مورد نیاز اتی را فراهم می‌کند. اما اتی باآن مبلغ تصمیم می گیرد به خارج برود. سعی اتی برای تهیه کسری پولی که برای خارج رفتن نیاز دارد اتی را در موقعیت خطیری قرار می‌دهد.

بوتیک نام فیلمی ایرانی به کارگردانی حمید نعمت الله و ساخته سال ۱۳۸۲ می‌باشد. این فیلم برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم اول از بیست و دومین جشنواره فیلم فجر شد.[۱] در فیلم بازیگرانی چون گلشیفته فراهانی،محمدرضا گلزار، حامد بهداد، رضا رویگری، افسانه چهره آزاد و ... به ایفای نقش می‌پردازند.

 

بازیگران فیلم بوتیک 

   محمدرضا گلزار ,گلشیفته فراهانی ,رضا رویگری, صبا کمالی, افسانه چهره آزاد- کاوه کاویان- یوسف تیموری -حامد بهداد -علی علایی


 

۱حميد نعمت الله           ....كارگردان

۲بهرام صحيحي           ....برنامه ريز

۳كاميار كلاري            ....دستيار كارگردان

۴هادي مقدم دوست        ....دستيار كارگردان

۵محمد شايسته            ....دستيار كارگردان

۶حسين باقريان           ....مدير روابط عمومي

۷آلاله هاشمي            ....منشي صحنه


دانلود فیلم بوتیک محمدرضا گلزار و گلشیفته فراهانی

دانلود با کیفیت بالا با حجم 962 مگابایت

Download Download Download

دانلود فیلم جدید – Danlod Film Boutik

دانلود با کیفیت خوب با حجم 534 مگابایت

Download Download Download

 


 

 

فیلم بوتیک در آپارات به همراه پشت صحنه 

قسمت خاص از فیلم بوتیک محمدرضا گلزار

 

صحنه خیلی جالب از بوتیک گلشیفته فراهانی و محمدرضاگلزار

 

عکس های فیلم بوتیک , محمدرضا گلزار و گلشیفته فراهانی

 

عکس های فیلم بوتیک محمدرضا گلزار و حامد بهداد 

عکس هایی از فیلم بوتیک محمدرضا گلزار,رضا رویگری و گلشیفته فراهانی

عکس محمدرضا گلزار و گلشیفته فراهانی

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria