close
تبلیغات در اینترنت
فیلم آتش بس دو 2 تهمینه میلانی- محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

آتش بس دو گلزار افشار

 

فیلم آتش بس 2 بعد از گرفتن مجوز ، دیماه شروع به فیلمبرداری خواهد کرد . موضوع آتش بس 2 گرچه با پسوند عدد 2 می باشد اما داستانی کاملا مستقل از آتش بس 1 است .

حضور محمدرضا گلزار در آتش بس 2 قطعی نیست . با توجه به تایم محدود محمدرضا گلزار، تمرینات ریززار و موسسه فرهنگی  که تازه شروع به اجرا و کار شده است حضور محمدرضا گلزار در فیلم آتش بس 2 هنوز قطعی نیست . چیزی که مشخص است ، این است که قطعا بازیگر جایگذین دارند که به محض تایید یا رد محمدرضا گلزار اعلام خواهد شد .

جناب گلزار در این باره نه در صفحات رسمی توییتر و اینستگرام و فیس بوک نیمه فعال حرفی زده اند و نه با کسی در این زمینه صحبت کرده اند . مدت هاست که به خاطر ادعاهای عجیب و غریب وبلاگ های زرد ، محمدرضا گلزار تن به سکوت داده است . اما طی اخبار آخر از ایشان که تازه دفتر رسمی موسسه فرهنگی خود را اجاره کرده اند و اخباری که در بالا گفته شد ، حضور محمدرضا گلزار در فیلم آتش بس 70 درصد منتفی است . مگر این که اتفاق خاصی بیافتد . بهرحال فیلم آتش بس تنها با حضور محمدرضا گلزار عزیز و کارگردانی خوب تهمینه میلانی بر کرسی اقتدار نشست .

نظر من از موضوع این است که اگر نقش مقابل محمدرضا گلزار را دختری جوان تر بازی کند باز هم می شود محمدرضا گلزار را در نقش خودش پیدا کرد . چرا که این سوپر استار سر شناس بخاطر گریم های کمی که روی صورتش انجام شده است همچنان طراوت و شادابی جوانی خودش را حفظ کرده است و نقش مقابلش باید دختری در خور و متناسب باشد که مهناز افشار گذینه مناسبی نیست با توجه به گریم های بسیار سنگین همیشگی اش که مبادا چهره واقعی اش لو رود ، متاسفانه زمان هم پس گردنی اش را به ایشان زده است و پیری زود رس را نصیبش کرده است .

باشد که محمدرضا گلزار عزیز با انتخاب به جا و در نظر گرفتن بازیگران مکمل و جفت در فیلم بتواند موقعیت کنونی اش را به ارج برساند . و مثل همیشه سربلند باشد.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار