close
تبلیغات در اینترنت
بهنوش بختیاری,نظر بهنوش بختیاری خطاب به گلزار,بهنوش بختیاری با گلزار- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

RG 458 بازدید

بهنوش بختیاری

 

بهنوش بختیاری بازیگر شناخته شده سینما وتلویزیون ایران در مطلبی به تمجید از محمد رضا گزار پرداخته است . بختیاری دریادداشت خود نوشته است اگر محمد رضا گلزار در هالیوود زندگی می کرد به همین اندازه محبوب و قابل احترام بود . به همین علت احساس می کنم در کل ایران هم محمد رضا گلزار یکی است . من در چند فیلم با آقای گلزار همکاری کرده ام ومانند برادرم دوستشان دارم . ایشان علاوه براینکه بازیگری خوش استیل و خوش چهره هستند بسیار خوش اخلاق ،مهربان ومردمی نیز هستند و همین امر باعث می شود من یکی از طرفداران ایشان باشم . علاوه براین ،ایشان بازیگر فوق العاده ای هستند اولین کسی هستند که سر صحنه حاضرمی شود وبرای کارش ارزش بالایی قائل است . 

فکر می کنم بااین تفاسیر می توان ایشان را فوق ستاره سینمای ایران دانست .چون کمتر بازیگری است که همه این ویژگیها را یکجا داشته باشد .حتی دربین بازیگران هالیوود هم چنین بازیگری وجودندارد. 

این بازیگر سینما وتلویزیون درادامه افزوده :به همین سبب ،دستمزدی که به ایشان پیشنهاد شده ،کاملا منطقی است و آقای گلزار لایق این دستمزد و حتی بالاتر از این است .در حالی که بازیگران هم مانند فوتبالیستها زحمت می کشند و قابل احترام اند . اگر بازیگران ما دستمزد مناسبی بگیرند نیازی نیست که به بازی در هر کاری تن بدهند و می توانند خیلی گزیده تر عمل کنند .در حال حاضر هم خیلی خوشحالم که تهیه کننده ای حاضر شده دستمزدی را که لایقی گلزار است به ایشان بدهد و از صمیم قلب تبریک می گویم . 

بهنوش بختیاری دربخش پایانی مطلب خود آورده است :برای برخی همکاران که از روی حسادت سعی کردند ایشان را تخریب کنند بسیار متاسفم .برخی همکاران دراین چند روز به سبب بخل و کینه ،برای کم کردن طرفداران گلزار ،تلاش کردند که خوشبختانه موفق نبودند و چیزی از محبوبیت گلزار ،که پدیده سینمای ایران است کم نشد . 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria