close
تبلیغات در اینترنت
خلاصه ای از فیلم های محمدرضا گلزار - محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

 

محمدرضا گلزار که در 1 فروردین سال 1356 در تهران متولد شد، در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم "سام و نرگس" ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

وی دراولین تجربه کاری خود نقش جوانی را بازی می کرد که در آستانه اعدام مورد عفو قرار می گیرد؛ جوانی که در مسیرعلاقه به خواهر دوست قدیمی اش درگیر ماجراهایی شده و محکوم به اعدام می شود.


گلزار در اولین تجربه بازیگری خود خوش درخشید و توجه تعداد کثیری از اهالی هنر و همچنین تماشاگران را به خود جلب نمود.

دومین فیلم محمدرضا گلزار پیش از سایر فیلم ها دیده شد. "شام آخر" در جشنواره بیستم فجر (زمستان 80) به نمایش درآمد و از فروردین 81 هم اکران عمومی شد. گلزار نقش دانشجویی را بازی می کرد که عاشق استادش و مادر نامزدش می شد. فیلم البته درباره آن مادر و انتخابش بود اما حضور گلزار می توانست تماشاگران را قانع کند که کتایون ریاحی در نقش استاد و مادر، عاقبت تسلیم وسوسه می شود.


 


بقیه در ادامه....

" گل یخ" به کارگردانی کیومرث پور احمد از کارهای دیگر گلزار محسوب می شود و در این فیلم که به نحوی بازسازی فیلمی قدیمی هم به شمار می رود، گلزار در نقش عباس، پس از اتفاقی که برای ترگل دختر مورد علاقه اش پیش می آید، در نبود او دلبسته دختری شده و ترگلی را که همچنان زنده و پابرجاست و تنها به فراموشی دچار شده از یاد می برد.

در بهمن 1382 «بوتیک» ساخته اول حمید نعمت الله در جشنواره فجر به نمایش درآمد. گلزار در نقش جهانگیر، مرد جوانی که سعی می کرد در شرایط سخت آدم سالمی باقی بماند، باعث شگفتی شد. زیبایی چهره گلزار در این فیلم کمی دستخوش تغییر شده بود. او با ته ریش و لباس های ساده یک جوان که همراه با دوستانش در خانه ای مجردی در جنوب شهر زندگی می کرد، نشان چندانی از ستاره خوش پوش و فوتومدل آن روزها نداشت.

 

 

محمدرضا گلزار در سال 1382 با بازی در "کما" ساخته آرش معیریان به همراه امین حیایی با ایجاد لحظه هایی به یاد ماندنی، این اثر را به یکی از بهترین های کارنامه هنری خود تبدیل کرد.

 

 

 

فعالیت هنری این هنرمند تنها محدود به بازیگری نبوده و در تجربه اخیر خود "شیش و بش" به کارگردانی بهمن گودرزی نقشی فراتر از یک بازیگر، به عنوان فیلنامه نویس را دارا بود.

 

 

 

 

 

"شیشو بش" پس از نخستین فیلم میلیاردی سینمای ایران "آتش بس" که اتفاقا حضورگلزار به همراه مهناز افشار و دیالوگ های شیرین بی سرانجامی که بین دوشخصیت اصلی فیلم ردو بدل می شد در فروش آن بی تأثیر نبود، پا به عرصه فیلمهای پرفروش و میلیاردی سال 90 گذاشت.