close
تبلیغات در اینترنت
شایعات مدیر برنامه های گلزار و ارتباط دیگران با او - محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

بیوگرافی

آهنگ های جدید

RG293 بازدید

این مطلب کمی قدیمی است اما هدف گفتن این خبر است :


محمدرضا گلزار هیچ رابط ، مدیر برنامه ، دوست بسیار صمیمی درگیر در احوالاتش ندارد

 


سینمای ما ـ امیر کاظمی‌: محمدرضا گلزار در پي اخبار كذبي كه سامان پارسا در رابطه با حضورش در مسابقات کارتینگ هنرمندان در اختیار سایت سینمای ما گذاشته بود، به خبرنگار سايت گفت‌: « آقای پارسا چنین حرفی را از قول خودشان زدند و اصلا ً قرار بر برگزاری چنین مسابقه ای نبوده است. من بدین وسیله اعلام می كنم که آقای پارسا هیچ گونه سمتی در ارتباط با كارهاي من ندارند . در ضمن از مسابقات روز جمعه هم هیچ اطلاعی نداشتم و فقط می توانم به مردم عزیز بگویم، متاسفم.»
محمدرضا گلزار در اين‌ باره توضيح داد: «‌مسابقاتی كه روز جمعه نهم شهریور برگزار شد، متعلق به شرکت چی‌توز بود و از من‌، آقای امين حیایی و آقای حسام نواب صفوی توسط این شرکت دعوت شد تا برای جشن اختتامیه این مسابقات که در تاریخ چهارشنبه ۱۴ شهریور برگزار می شود به عنوان اهدا کننده جوایز حضور داشته باشیم و ما هم پذیرفتیم . مراسم اهدای جوایز هم بصورت کاملاً خصوصی برگزار می شود.»
گلزار در رابطه با این موضوع كه سامان پارسا خود را به عنوان مدیر برنامه‌هاي محمدرضا گلزار معرفی کرده گفت : « ايشان فقط مسئول به‌روز کردن بخش اخبار وب سایت من است و این مسئله هم جدیداً اتفاق افتاده و حتی تا چند ماه گذشته ایشان هیچ سمتی در امور هنري من نداشتند. مجداداً تكرار می‌کنم که سامان پارسا در ارتباط با كارهاي من هیچ گونه سمتی ندارد.»


منبع خبر : سينماي ماسه شنبه,13 شهریور 1386 - 18:9:1

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار