close
تبلیغات در اینترنت
نامه ای از یک دوست عزیز گلزاری برای من - محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

 یک دوست عزیز گلزاری برای من

 

درود بر شما بانوی بزرگوار

 

....

من یک رهگذر هستم . سالهاست که از این کوچه ها گذشته ام و آدمهای جورو واجور دیده ام . تا چشمم به کوچه ای افتاد . کوچه ای هزار رنگ . کوچه ای به نام هوس و شهرت که اسم محمدرضا گلزار ثبت شده است . هر کسی که از کوچه می گذرد اگر خوددار نباشد ، خودساخته نباشد نمی تواند از پس شهرت و جذابیت سوپر استار محبوبی چون ایشان برآید .

شنیده ام شاعر هستی ، پنهان می کنی ! نمی دانم چرا در این هیاهو که هر کس چنگ میزند تا از کنار صاحب شهرت تکه ای صاحب شود تو خود را پوشانده ای تا کسی نفهمد کی آمده ای و کی می روی بدون آنکه بدانی شهره شهر شده ای ...

نویسنده ای هستم ، در این شهر پر هیاهو گاهی برای دل خویش مینویسم و اینبار برای دل شما.

نامت الهه است . الهه یعنی نهایت هر چیز می گویند الهه زیبایی ونوس الهه عمل و دانش یانا ... و تو خود خود خود واقعی الهه هستی . نام مستعار شعری ات را فاخته گذاشته ای کسی نمی داند چرا !می دانستی فاخته به زبان ارمنی یعنی گوگوش !

تو را ندیده ام . شاید این یک نامه پدرانه و یا مادرانه باشد که چند سال دیگردر نبودم بشود خاطره ای برای شما و زحمات شما . شاید هم از جانب محمدرضا گلزار که بی وفایی کرده است .

تو را ندیده ام اما باید چون اسمی که برای خودت برگذیده ای چشمان مهربان و شیرینی داشته باشی . و چون یک فاخته دست نیافتنی که خودت را اینگون معرفی کرده ای .

نامت را گذاشته ای طوقی ! می دانی که روی بام هر خانه طوقی ای بنشیند خوش یمنی وبه قول دوستی در همینجا معجزه ای رخ می دهد . نامت را گذاشته  ای طوقی شرط میبندم خودت هم نمی دانی تو معجزه ی آبروی محمدرضا گلزار هستی . نمی دانم چرا تا به حال سکوت کرده است . تماس های دوستانش را نیز پاسخ نمی دهد انگار با تمام دنیا قهر کرده است .

کسی نیست به این مرد بزرگ بگوید ، تو که بزرگ هستی تو چرا ؟ قضاوت دیگران تاوان سنگینی دارد و این را همیشه محمدرضا می گوید . برای برخاستن بادبادک باید باد مخالف بوزد و این باد مخالف است که تو را بلند کرده است پس مثل همیشه نترس .

محمد نام پیامبرم ، پیامبر پاک و مطهرم که قرآن به اسم الله و محمد مزین و پرنور گشته است و رضا امام معجزه ای که هر چند در قرآن بیان نشده اما روحش همیشه هوادار انسانهای با ایمان است گاهی هم ایمان می دهد . میدانم که رضا صدایش می کنند اما من به حرمت پیامبرم محمد (ص ) نامش را می گویم محمدرضا . مرد شریف و بزرگوار آخر چرا دیده ها را نادیده گرفته ای ؟

طوقی خوب و مهربان می دانم در این کشاکش چند ساله برای آبروی یک مسلمان روحت زخمی شده است  ، او که تو را اینچنین صاحب قدرت  اختیار داده است تو را نادیده نمی گیرد .

به دل غصه ای راه مده و بدان آخر راه نزدیک است . منتظر وعده ای که بر دل من حقیر افتاده است باش . اجابت می کند آرزوی توبه کننده را الله ، پس تو را که بیشتر سختی داده است بیشتر دوست دارد . نگران که وعده ی حق نزدیک است . من به تو ایمان دارم . و پروردگاری که تو را اینچنین آفریده است .

دلنوشته ام را بنویس و بگذار تا رهگذاران دیگر ببینند و آرام بگیرند . دیدن شکستن دل دیگران بدون اشک نیست  .

فقط الله می تواند تو را قضاوت کند حتی خود محمدرضا گلزار هم قادر به قضاوت شما بانوی با اقتدار نیست .

بدرود

.... : قادر به پاسخ نیستم

خیر معنی اسمم رو به ارمنی نمی دونستم

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار