close
تبلیغات در اینترنت
محمدرضا گلزار کیست,خصوصیات محمدرضا گلزار- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

نکاتی جالب از محمدرضا گلزار

 

79....همواره به نظرش مى رسد که آدم ‌هاى شجاع و هشیار ، از تغییرات زندگى ‌شان به عنوان یک فرصت استفاده مى ‌کنند در حالى که آدم ‌هاى ضعیف ، مجبورند با تغییرات زندگى به عنوان تهدید کنار بیایند . دلش مى ‌خواهد جورى زندگى کند که همیشه از دسته ى اول باشد .

80....نظرش در مورد شانس در زندگى این است : من هم به شانس اعتقاد دارم . اما همه اش شانس نیست . شانس به خیلی ها رو می کند . ولی تعداد بسیار اندکی آن را می شناسند . من سعی کردم روی شانسی که به من رو کرد سرمایه گذاری کنم و برای حفظ موقعیتم واقعا" تلاش کردم . فکر می کنم درست استفاده کردن از لحظه ها در اثر تلاش باشد نه شانس .

82.... او در جایى در مورد اعتقاداتش به سه نکته ى آموزنده اشاره کرد : 1- آنچه که خداوند به انسان داده است یک موهبت الهى است و انسان هیچ استحقاقى در گرفتن آن نداشته است ، خدا خواسته که هر چیزى را به انسان بدهد 2- آن چیزى را که به افراد داده مى شود اگر به یکسرى آدم هاى دیگر داده مى شد شاید به آن صورت که بقیه استفاده مى کنند نتوانند استفاده بکنند ، پس خدا مى داند که چه کسى را کجا قرار بدهد 3- هر کسى هر چقدر که به آن داده مى شود به همان اندازه هم باید جوابگو باشد ، یعنى خدا به کسى هر چقدر محبت بکند باید به همان اندازه جوابگو باشد .

83.... او زندگى در ایران را براى خودش افتخار مى داند و مى گوید : هرگز از ایران نخواهم رفت ، اینجا وطن من است و آن را دوست دارم و تحت هیچ شرایطى حاضر به ترک وطن نیستم . من هر چه دارم از ایران و ایرانیان دارم و تا ابد در ایران مى مانم .

84.... همیشه توهین ها و حسادت ها را بى پاسخ مى گذارد و ترجیح مى دهد به احترام مردم و طرفدارانش قضاوت را به آن ها بسپارد . کار نکردن با برخى از تهیه کنندگان و بله قربان گو نبودنش باعث شد که عده اى ترجیح دهند رضا گلزار مدتى در سینما نباشد اما او خواست محمدرضا گلزار باقى بماند نه بازیگر تیم آقاى x

85.... همزمانى تولدش با آغاز بهار را براى خودش خوش یمن مى داند .

86.... او را اغلب رضا صدا مى زنند تا محمدرضا !

87....تاریخ تولد شناسنامه اى و واقعى اش متفاوت است و خانواده در هر دو تاریخ برایش تولد مى گیرند .

88.... والیبالیست بسیار قهارى است .

89....مربى تیم هاى والیبال و اسکى باشگاه ارتعاشات صنعتى بوده است.

90....دلیل ازدواج نکردنش را اینطور مى گوید : باید براى آدم پیش بیاید !

91....با اینکه چند بارى تا آستانه ى بازى در فیلم هاى کارگردانانى چون بهرام بیضایى براى فیلم لبه ى پرتگاه ، داریوش مهرجویى براى فیلم مهمان مامان ، مسعود کیمیایى براى فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمى کیا براى فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ کدام به نتیجه نرسید در این میان پیشنهاد بهرام بیضایى تا حدودى نگاه ها را نسبت به گلزار متأثر کرد . نقش "سورنا خموش" در لبه ى پرتگاه هرچند در بطنش جلوه هایى از همان گلزار ستاره داشت اما متفاوت ترین تصویر را از گلزار ارائه مى داد . ساخت لبه ى پرتگاه به نتیجه نرسید اما گلزار را یک قدم به جریان روشنفکرى نزدیک کرد .

92.... یک دستیار كارگردان در مورد او مى گوید : اصولا" بازیگرى است كه به آهستگى با عوامل پشت صحنه ارتباط برقرار مى ‌كند و رابطه‌اش با آنها در طول فیلمبردارى شكل مى ‌گیرد كه همیشه مؤدبانه بوده و با احترام همراه است . كلمه معروف و محبوبش "عزیزم" است و آن را براى آن هایى به كار مى برد كه رابطه ى دوستى نزدیكترى با او دارند . از جنجال‌هایى كه در سالیان اخیر مطبوعات زرد برایش به پا كرده‌اند به شدت ناراحت و دلخور است ، اما ترجیح مى ‌دهد جواب آن ها را با بى ‌توجهى و سكوتش بدهد . چند سالى است كه یكى از سحرخیزترین بازیگران سینما لقب گرفته است و خوش‌‌قولى ‌اش حرف ندارد . به گفته ى خودش كه آن را در جاهاى مختلف بیان كرده عاشق مردم است و آنها را متقابلا" دوست دارد . صحت و سقم این حرف او را مى ‌توانید در اكران‌هاى خصوصى فیلم‌هایش و هم چنین در پشت صحنه ى فیلم‌هایى كه لوكیشن آن در اماكن عمومى است مشاهده كنید . آنچنان برخورد دوستانه‌اى با مردم دارد كه باورش براى بعضى ‌ها سخت است . امضا دادن به دوستدارانش براى او لذت‌بخش است .

93.... او در مورد سختى هاى شهرت مى گوید : این مسئله سختى ‌هاى خاص خودش را دارد ، اما دیگر به آن عادت كرده‌ام و از اینكه مردم به كارى كه انجام مى دهم علاقه نشان مى دهند و آن را تأیید مى ‌كنند، خوشحال مى ‌شوم و خستگى از تنم بیرون مى ‌رود . در واقع براى مردم تلاش مى ‌كنیم ، حالا هرچقدر این توجه بیشتر باشد ، حكایت از موفقیت بیشتر دارد و نباید از آن ناراحت شد . انتظارات آن ها را هم باید در نظر گرفت ، حتى اگر مشكلاتى را هم در پى داشته باشد . به خاطر ابراز لطف بسیار زیادى كه مردم نسبت به من دارند ، براى آن ها وقت زیادى مى گذارم . بیش از آنچه كه مى توانید تصور كنید ، شاید از جمله بازیگرانى باشم كه بیشترین انرژى و وقت را براى مردم اختصاص مى ‌دهند . با وجود مشكلاتى كه وجود دارد ، سعى مى كنم در میان مردم باشم ، با آن ها فیلم هایم را تماشا كنم ، در برنامه هاى مختلف شركت كنم ، مخصوصا" اگر احساس كنم این برنامه ها از شكل عام‌المنفعه برخوردارند . معمولا" در چنین مكان هایى به دلیل حضور جمعیت توجهات آن ها بیشتر نیز هست . سعى مى كنم با حوصله به سؤالات آن ها جواب بدهم و این علاقه و ابراز محبت دو طرفه باشد . گاهى اوقات این مسئله ساعت‌ها طول مى ‌كشد . تا آن جا كه گنجایش و ظرفیت مقابله با خستگى را داشته باشم با آن ها هستم ، در حد توانم . مردم براى من بسیار عزیز هستند .

94....او در مورد خودش مى گوید : من هم یک آدم ساده هستم . مثل همه و اگر تفاوتى در این میان باشد ، به خاطر الطاف خاصى است كه خدا به من داشته است و به هر كسى هم یک جور تعلق مى گیرد . این را بدون هیچگونه تظاهر یا شعارى مى ‌گویم . من اعتقاد زیادى به آن بالا دارم . اگر توفیقى هست حاصل لطف خداست . در هیچ خط دیگرى هم نیستم . گاهى بعضى از دوستان از سر دلسوزى به من مى ‌گویند اگر به فلان خط تمایل نشان بدهى یا با فلانى تماس بگیرى بد نیست و با این روابط موفق‌تر مى ‌شوى و ... اما من همیشه در خط آن بالا هستم و جواب هم گرفته‌ام .

95.... و در پایان از زبان محمدرضا گلزار : بیاییم كمى همدیگر را بیشتر دوست داشته باشیم و چشم دیدن شادى هاى همدیگر را داشته باشیم . از تمام افرادى كه براى من زحمت كشیده‌اند ، تشكر مى ‌‌كنم دوستان دیروز و امروز، با هیچ كس مشكلى ندارم و از خداوند متعال مى خواهم كه ایران و ایرانى را سربلند كند ، قدر كشورمان و نعمت‌هاى خداوند را بدانیم و در همه حال شكرگزار خداوند باشیم . امیدوارم که ستاره ى این سینما باقى بمانم و اعتقاد دارم همه چیز به قلب ات بستگى دارد و اینکه خدا چه مى خواهد . هر کس نان قلبش را مى خورد . زندگى مهم تر از سینماست . پیش از آنکه بخواهم به عمر بازیگرى ام فکر کنم حواسم به زندگى ام است و از آن استفاده مى کنم . فکرش را بکن ؛ هنوز خیلى راه هاست که نرفته ایم ، خیلى کارهاست که نکرده ایم ، خیلى دست هاست که نگرفته ایم و البته ... خیلى حرف هاست که نزده ایم ...

پایان

  

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

بزودي با چندتا آهنگ جديد قراره سوپرايز بشيد❤️💙

A post shared by MOHAMMAD REZA GOLZAR (@rezagolzar) on

تلگرام محمدرضا گلزار