close
تبلیغات در اینترنت
محمدرضا گلزار کیست,خصوصیات محمدرضا گلزار- محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

نکاتی جالب از محمدرضا گلزار

 

79....همواره به نظرش مى رسد که آدم ‌هاى شجاع و هشیار ، از تغییرات زندگى ‌شان به عنوان یک فرصت استفاده مى ‌کنند در حالى که آدم ‌هاى ضعیف ، مجبورند با تغییرات زندگى به عنوان تهدید کنار بیایند . دلش مى ‌خواهد جورى زندگى کند که همیشه از دسته ى اول باشد .

80....نظرش در مورد شانس در زندگى این است : من هم به شانس اعتقاد دارم . اما همه اش شانس نیست . شانس به خیلی ها رو می کند . ولی تعداد بسیار اندکی آن را می شناسند . من سعی کردم روی شانسی که به من رو کرد سرمایه گذاری کنم و برای حفظ موقعیتم واقعا" تلاش کردم . فکر می کنم درست استفاده کردن از لحظه ها در اثر تلاش باشد نه شانس .

82.... او در جایى در مورد اعتقاداتش به سه نکته ى آموزنده اشاره کرد : 1- آنچه که خداوند به انسان داده است یک موهبت الهى است و انسان هیچ استحقاقى در گرفتن آن نداشته است ، خدا خواسته که هر چیزى را به انسان بدهد 2- آن چیزى را که به افراد داده مى شود اگر به یکسرى آدم هاى دیگر داده مى شد شاید به آن صورت که بقیه استفاده مى کنند نتوانند استفاده بکنند ، پس خدا مى داند که چه کسى را کجا قرار بدهد 3- هر کسى هر چقدر که به آن داده مى شود به همان اندازه هم باید جوابگو باشد ، یعنى خدا به کسى هر چقدر محبت بکند باید به همان اندازه جوابگو باشد .

83.... او زندگى در ایران را براى خودش افتخار مى داند و مى گوید : هرگز از ایران نخواهم رفت ، اینجا وطن من است و آن را دوست دارم و تحت هیچ شرایطى حاضر به ترک وطن نیستم . من هر چه دارم از ایران و ایرانیان دارم و تا ابد در ایران مى مانم .

84.... همیشه توهین ها و حسادت ها را بى پاسخ مى گذارد و ترجیح مى دهد به احترام مردم و طرفدارانش قضاوت را به آن ها بسپارد . کار نکردن با برخى از تهیه کنندگان و بله قربان گو نبودنش باعث شد که عده اى ترجیح دهند رضا گلزار مدتى در سینما نباشد اما او خواست محمدرضا گلزار باقى بماند نه بازیگر تیم آقاى x

85.... همزمانى تولدش با آغاز بهار را براى خودش خوش یمن مى داند .

86.... او را اغلب رضا صدا مى زنند تا محمدرضا !

87....تاریخ تولد شناسنامه اى و واقعى اش متفاوت است و خانواده در هر دو تاریخ برایش تولد مى گیرند .

88.... والیبالیست بسیار قهارى است .

89....مربى تیم هاى والیبال و اسکى باشگاه ارتعاشات صنعتى بوده است.

90....دلیل ازدواج نکردنش را اینطور مى گوید : باید براى آدم پیش بیاید !

91....با اینکه چند بارى تا آستانه ى بازى در فیلم هاى کارگردانانى چون بهرام بیضایى براى فیلم لبه ى پرتگاه ، داریوش مهرجویى براى فیلم مهمان مامان ، مسعود کیمیایى براى فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمى کیا براى فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ کدام به نتیجه نرسید در این میان پیشنهاد بهرام بیضایى تا حدودى نگاه ها را نسبت به گلزار متأثر کرد . نقش "سورنا خموش" در لبه ى پرتگاه هرچند در بطنش جلوه هایى از همان گلزار ستاره داشت اما متفاوت ترین تصویر را از گلزار ارائه مى داد . ساخت لبه ى پرتگاه به نتیجه نرسید اما گلزار را یک قدم به جریان روشنفکرى نزدیک کرد .

92.... یک دستیار كارگردان در مورد او مى گوید : اصولا" بازیگرى است كه به آهستگى با عوامل پشت صحنه ارتباط برقرار مى ‌كند و رابطه‌اش با آنها در طول فیلمبردارى شكل مى ‌گیرد كه همیشه مؤدبانه بوده و با احترام همراه است . كلمه معروف و محبوبش "عزیزم" است و آن را براى آن هایى به كار مى برد كه رابطه ى دوستى نزدیكترى با او دارند . از جنجال‌هایى كه در سالیان اخیر مطبوعات زرد برایش به پا كرده‌اند به شدت ناراحت و دلخور است ، اما ترجیح مى ‌دهد جواب آن ها را با بى ‌توجهى و سكوتش بدهد . چند سالى است كه یكى از سحرخیزترین بازیگران سینما لقب گرفته است و خوش‌‌قولى ‌اش حرف ندارد . به گفته ى خودش كه آن را در جاهاى مختلف بیان كرده عاشق مردم است و آنها را متقابلا" دوست دارد . صحت و سقم این حرف او را مى ‌توانید در اكران‌هاى خصوصى فیلم‌هایش و هم چنین در پشت صحنه ى فیلم‌هایى كه لوكیشن آن در اماكن عمومى است مشاهده كنید . آنچنان برخورد دوستانه‌اى با مردم دارد كه باورش براى بعضى ‌ها سخت است . امضا دادن به دوستدارانش براى او لذت‌بخش است .

93.... او در مورد سختى هاى شهرت مى گوید : این مسئله سختى ‌هاى خاص خودش را دارد ، اما دیگر به آن عادت كرده‌ام و از اینكه مردم به كارى كه انجام مى دهم علاقه نشان مى دهند و آن را تأیید مى ‌كنند، خوشحال مى ‌شوم و خستگى از تنم بیرون مى ‌رود . در واقع براى مردم تلاش مى ‌كنیم ، حالا هرچقدر این توجه بیشتر باشد ، حكایت از موفقیت بیشتر دارد و نباید از آن ناراحت شد . انتظارات آن ها را هم باید در نظر گرفت ، حتى اگر مشكلاتى را هم در پى داشته باشد . به خاطر ابراز لطف بسیار زیادى كه مردم نسبت به من دارند ، براى آن ها وقت زیادى مى گذارم . بیش از آنچه كه مى توانید تصور كنید ، شاید از جمله بازیگرانى باشم كه بیشترین انرژى و وقت را براى مردم اختصاص مى ‌دهند . با وجود مشكلاتى كه وجود دارد ، سعى مى كنم در میان مردم باشم ، با آن ها فیلم هایم را تماشا كنم ، در برنامه هاى مختلف شركت كنم ، مخصوصا" اگر احساس كنم این برنامه ها از شكل عام‌المنفعه برخوردارند . معمولا" در چنین مكان هایى به دلیل حضور جمعیت توجهات آن ها بیشتر نیز هست . سعى مى كنم با حوصله به سؤالات آن ها جواب بدهم و این علاقه و ابراز محبت دو طرفه باشد . گاهى اوقات این مسئله ساعت‌ها طول مى ‌كشد . تا آن جا كه گنجایش و ظرفیت مقابله با خستگى را داشته باشم با آن ها هستم ، در حد توانم . مردم براى من بسیار عزیز هستند .

94....او در مورد خودش مى گوید : من هم یک آدم ساده هستم . مثل همه و اگر تفاوتى در این میان باشد ، به خاطر الطاف خاصى است كه خدا به من داشته است و به هر كسى هم یک جور تعلق مى گیرد . این را بدون هیچگونه تظاهر یا شعارى مى ‌گویم . من اعتقاد زیادى به آن بالا دارم . اگر توفیقى هست حاصل لطف خداست . در هیچ خط دیگرى هم نیستم . گاهى بعضى از دوستان از سر دلسوزى به من مى ‌گویند اگر به فلان خط تمایل نشان بدهى یا با فلانى تماس بگیرى بد نیست و با این روابط موفق‌تر مى ‌شوى و ... اما من همیشه در خط آن بالا هستم و جواب هم گرفته‌ام .

95.... و در پایان از زبان محمدرضا گلزار : بیاییم كمى همدیگر را بیشتر دوست داشته باشیم و چشم دیدن شادى هاى همدیگر را داشته باشیم . از تمام افرادى كه براى من زحمت كشیده‌اند ، تشكر مى ‌‌كنم دوستان دیروز و امروز، با هیچ كس مشكلى ندارم و از خداوند متعال مى خواهم كه ایران و ایرانى را سربلند كند ، قدر كشورمان و نعمت‌هاى خداوند را بدانیم و در همه حال شكرگزار خداوند باشیم . امیدوارم که ستاره ى این سینما باقى بمانم و اعتقاد دارم همه چیز به قلب ات بستگى دارد و اینکه خدا چه مى خواهد . هر کس نان قلبش را مى خورد . زندگى مهم تر از سینماست . پیش از آنکه بخواهم به عمر بازیگرى ام فکر کنم حواسم به زندگى ام است و از آن استفاده مى کنم . فکرش را بکن ؛ هنوز خیلى راه هاست که نرفته ایم ، خیلى کارهاست که نکرده ایم ، خیلى دست هاست که نگرفته ایم و البته ... خیلى حرف هاست که نزده ایم ...

پایان

  

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار