close
تبلیغات در اینترنت
برگزاری کنسرت در بندرعباس باعث ‌پیشرفت‌ شهر می‌شود- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

مدیر شرکت فرهنگ و هنری هنرمندان خاک جنوب گفت: برگزاری کنسرت در بندرعباس باعث ایجاد منابع مختلفی در این شهر شده است که باید نسبت به این موضوع دید مناسب داشت.

‌کیومرث مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، ‌بیان کرد: سالیان درازی است که موسیقی میان مردم جاری است و در ابتدا شاید این موسیقی بوده که از فرهنگ مردم نشأت می‌گرفت و آینه‌ای از آداب‌ورسوم و اتفاقات زمان خود بود اما به‌مرور و باگذشت زمان کم‌کم موسیقی بخشی از فرهنگ هر مرز و بومی شد و به‌عنوان رکنی از ارکان جامعه بر فرهنگ، تأثیر انکارناپذیری گذاشت.

وی ادامه داد: حدود 9 سال است که به‌طور گسترده اقدام به برگزاری کنسرت‌های متعدد می‌کنیم که برگزاری کنسرت در بندرعباس باعث بسیاری از پیشرفت‌ها در شهر می‌شود.وی افزود: برگزاری کنسرت علاوه بر اینکه باعث ایجاد شغل‌های مختلف می‌شود که حتی تا راننده تاکسی که مسافران را تا سالن برگزاری کنسرت جابه‌جا می‌کند از آن بهره می‌برد، تأثیرات فرهنگی مثبتی را در شهر دارد.


مدیر شرکت فرهنگی و هنری هنرمندان خاک جنوب ابراز کرد: اجرای خوانندگان و نوازندگان سازهای مختلف باعث می‌شود هنرمندان استان برای یادگیری تکنیک‌ها و استفاده از تجربیات هنرمندان دیگر نیاز نباشد هزینه‌های گزاف رفتن به شهرهای دیگر را متحمل شوند و این امکان ارتباط نزدیک‌تر هنرمندان را نیز فراهم می‌کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: 29 دی‌ماه کنسرت محمدرضا گلزار، 30 دی‌ماه کنسرت محمد علیزاده، 7 بهمن‌ماه کنسرت عماد طالب‌زاده، 14 و 15 بهمن‌ماه کنسرت رضا صادقی، 14 بهمن‌ماه کنسرت شهرام ناظری، 17 و 18 بهمن کنسرت حامد همایون را در بندرعباس برگزار خواهیم کرد.

مرادی در پایان گفت: همچنین هنرمندان بومی هرمزگان 19 بهمن‌ماه کیانوش بلالی پور، کوروش توحدی و مجتبی منوچهری به اجرای زنده موسیقی در بندرعباس می‌پردازند و 28 بهمن‌ماه معین راهبر در بندرعباس اجرا خواهد داشت.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria