close
تبلیغات در اینترنت
فیلم خشکسالی و دروغ به شبکه خانگی رسید- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

کارگردان فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» از موفقیت و دغدغه خود نسبت به توزیع «خشکسالی و دروغ» در شبکه نمایش خانگی سخن گفت.

پدرام علیزاده : توزیع «خشکسالی و دروغ» در شبکه نمایش خانگی مهم‌ترین دغدغه‌ام است

پدرام عليزاده؛ کارگردان فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» در گفت‌وگو با خبرنگار «صبا» با اشاره به این‌که مشغول نگارش دو طرح هستم، بیان کرد: به‌تازگی از مسائل مربوط به اکران «خشکسالی و دروغ» خارج شده‌‌ام و این روزها مشغول نوشتن هستم و سال آینده با تکمیل یکی از این طرح‌ها به فیلمنامه، برای پروانه ساختش اقدام خواهم کرد.

وي با اشاره به این‌که فیلمساز مستقلی است و منتظر بازگشت فروش بلیت‌های خشکسالی و دروغ ظرف شش‌ماه آینده است در ارتباط با توزیع این اثر در شبکه نمایش خانگي، بیان کرد: تصور می‌کنم این اتفاق اوایل سال آینده رخ بدهد و امیدوارم که در شبکه نمایش خانگی این فیلم مجددا مورد بازبینی و ممیزی قرار نگیرد، چرا که ۹دقیقه از فیلم حذف شده است و یکی از دغدغه‌های من در حال حاضر مربوط به این است که خدای نکرده یک‌بار دیگر این فیلم مورد بازبینی در شبکه نمایش خانگی قرار بگیرد.

عليزاده با اعلام این‌که مشکلاتی که دامنگیر فیلم وی شده است خوشبختانه مشمول حال هیچ فیلم دیگری نشده است، گفت: حذف یا عدم راهیابی این فیلم به جشنواره سال گذشته، تحریم حوزه هنری، عدم پخش تیزر«خشکسالی و دروغ» در تلویزیون، مقابله شهرداری برای بيلبوردهاي تبلیغاتی این اثر و... تنها بخشی از مشکلاتی که فقط برای فیلم من رخ داد و هنوز هم دلیل آن برای خودم روشن نیست.

وی ادامه داد: فیلمی که هیچ روزنامه‌ای در مورد آن مطلب خاصی ننوشت ولی تهمت‌های زیادی به «خشکسالی و دروغ» زده شد و وجود این نگاه‌های سلیقه‌ای و دور از انصاف با فروش چندمیلیاردی فیلم پاسخ داده شد هرچند که شک نداشته باشید اگر سينماهاي حوزه هنری را ما داشتیم، حداقل یک‌میلیارد به فروش فیلم اضافه می‌شد.

وی با اعلام این‌که «خشکسالی و دروغ» در ۱۲مرکز استان نرفته و پخش نشده است، بیان کرد: وجود این مسائل دردآور است زیرا فیلم پروانه ساخت و نمایش داشته است ولی به‌شدت مورد نامهربانی قرار گرفته است و ۹دقیقه از فیلم سانسور شده است.

این فیلمساز با تشکر از مردم بابت حمایت از «خشکسالی و دروغ» تصريح کرد: متاسفانه به‌رغم لطمه‌های خارجی که

«خشکسالی و دروغ» خورده است، لطمه‌های داخلی زیادی نیز از بازیگر و نویسنده فیلم خورد و با مصاحبه‌هایی که در مقطع اکران فیلم کردند، سعی بر برهم زدن شرايط اکران این اثر داشتند که خدا را شکر فیلم به این فروش فوق‌العاده از نظر من رسیده است هرچند انتظار پنج الی شش‌میلیاردی برای فروش خودم داشتم.


پدرام علیزاده با اشاره به این‌که خوشبختانه «خشکسالی و دروغ» به۹جشنواره جهانی راه پیدا کرده است، گفت: هرچند هنوز جوایزی از این فستیوال‌ها دریافت نکردیم ولی از این ۹جشنواره هنوز چهار جشنواره برگزار نشده است و همین حضور در فستیوال‌ها وجه هنری را افزایش می‌دهد.

وی افزود: صمیمانه از پخش‌کننده بین‌الملل «خشکسالی و دروغ» برای ایجاد زمینه اکران این فیلم در کشورهایی چون آمریکا، کانادا، آلمان و.. سپاسگزارم که این مسائل به موفقیت فیلم کمک می‌کند.

اين کارگردان در ارتباط با صحبت‌های غلامرضا موسوی؛ تهیه‌کننده «خشکسالی و دروغ» در حمایت از این فیلم گفت: وی از دلسوزان سینماست و مقابل جزیره‌ای عمل کردن یک نهادی که یک‌سوم سینماهای کشور را در اختیار دارد، ایستاد و حتی برای آن نهاد هم پسندیده نیست. چراکه نام نهاد سازمان تبلیغات اسلامی است و معنی آن يعني اسلام را تبلیغ می‌کند پس مهم‌ترین وجه آن رافت، دوستی و اخلاق است و ما از اسلام این موارد را برداشت کردیم ولی این برخورد سلیقه‌ای، مغایر با آن است.

وی در خاتمه این گفت‌وگو از عدم حمايت خانه سینما و شورای عالی کارگردانان از «خشکسالی و دروغ» سخن گفت.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria