close
تبلیغات در اینترنت
خواستگاری یک دختر از محمد رضا گلزار یا بدلش ؟!- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

در باب خواستگاری ناخواسته یک دختر و مادرش از محمدرضا گلزار در ادامه بخوانیم .. ضمنا عکس جنبه فان دارد و از اینستاگرام محمدرضا امامی برداشته شده است

تی وی پلاس یا بهتر بگویم سایت خاله زنک ها که محمدرضا گلزار را وسیله ای برای خودنمایی و پر بازدید شدن برندشان و سایتشان کرده اند و صد در صد به فکر منافع خود هستند تا هر بار که گلزار اکران فیلم هایش شروع شد یا کنسرتی برگزار شد به او نزدیک شوند و حاشیه ای جدید بسازند تا خود را بیشتر مطرح کنند مدتی پیش دست به اقدامی ابلهانه و خنده دار زدند .

مدتی پیش در حواشی اکران فیلم محمدرضا گلزار , مادر و دختری حضور داشتند که موفق به دیدن محمدرضا گلزار نشدند . خبرنگار تی وی پلاس که طبق معمول به دنبال ایجاد حاشیه نه پیدا کردن حاشیه , بود از این فرصت استفاده کرد و با چالش کشاندن ذهن یک دختر و مادر که شاید خودشان هم متوجه نبودند جلوی دوربین چه می گویند , کاری کردند که جملاتی از زبان مادر و دختر بیان شود که بیشتر خنده دار است و نشان دهنده رویای یک دختر به قهرمان شهرش است .

و در اقدامی ابلهانه تر شماره مادر و دختر را گرفته ترتیب ملاقات با محمدرضا گلزار گذاشتند و او را در اقدام غیر قابل پیش بینی قرار دادند . احتمالا به گلزار گفته اند یک طرفدار که عاشق شماست و موفق نشده شما رو ببینه , با کمک ما می خواد به آرزوش برسه .. در این وضعیت محمدرضا گلزار قطعا نه نمی گوید چرا که طرفدار محور است و رفتار حرفه ای با طرفداران را بخوبی می داند اما متاسفانه تی وی پلاس ماجرای خواستگاری از محمدرضا گلزار را با تحریک کردن و به چالش کشیدن یک دختر جوان و مادرش تبدیل به حاشیه سیاه کرد .

حاشیه ای که بودنش ضربه به بیوگرافی حرفه ای محمدرضا گلزار می زند .

چه بسا شبکه هایی مثل پاپ تی وی هم با محمدرضا گلزار مصاحبه داشتند که مصاحبه گر فردی مودب و سوالها در چهار چوب عقل پرسیده شده است

 

فکر می کنید خود گلزار خواسته چنین داستانی سر هم شود ؟ گلزار برای محبوبیت بیشتر خود حرفه موسیقی خود را گسترش داد و با این کار چه نیاز به داشتن چنین حاشیه ای دارد ؟

برای بالا بردن آمار بازدید خیلی از سایت ها تقلب می کنند حتی گروهی از طرفداران محمدرضا گلزار هم در بازدید سایتشان از آمار خریدنی استفاده می کنند , و گروهی هم با حواشی سعی در پر بازدید کردن سایت خود می کنند و فکرشان نه انسانیست نه حرفه ای .

این حرف به خبرنگاران بر می خورد ولی در ایران خبرنگاران کارشان در یک جمله فضولی و خاله زنک بازیست ! نمی دانم این حرفه پیمانی , عهدی , قولی ندارد ؟ مثلا آبروی کسی را نبرند , یا در کنار دیگران فضولی نکنند ؟

فقط می توانم بگویم متاسفم

با احترام

مدیر سایت گلزاریا

الهه فاخته

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria