close
تبلیغات در اینترنت
خواستگاری یک دختر از محمد رضا گلزار یا بدلش ؟!- محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

در باب خواستگاری ناخواسته یک دختر و مادرش از محمدرضا گلزار در ادامه بخوانیم .. ضمنا عکس جنبه فان دارد و از اینستاگرام محمدرضا امامی برداشته شده است

تی وی پلاس یا بهتر بگویم سایت خاله زنک ها که محمدرضا گلزار را وسیله ای برای خودنمایی و پر بازدید شدن برندشان و سایتشان کرده اند و صد در صد به فکر منافع خود هستند تا هر بار که گلزار اکران فیلم هایش شروع شد یا کنسرتی برگزار شد به او نزدیک شوند و حاشیه ای جدید بسازند تا خود را بیشتر مطرح کنند مدتی پیش دست به اقدامی ابلهانه و خنده دار زدند .

مدتی پیش در حواشی اکران فیلم محمدرضا گلزار , مادر و دختری حضور داشتند که موفق به دیدن محمدرضا گلزار نشدند . خبرنگار تی وی پلاس که طبق معمول به دنبال ایجاد حاشیه نه پیدا کردن حاشیه , بود از این فرصت استفاده کرد و با چالش کشاندن ذهن یک دختر و مادر که شاید خودشان هم متوجه نبودند جلوی دوربین چه می گویند , کاری کردند که جملاتی از زبان مادر و دختر بیان شود که بیشتر خنده دار است و نشان دهنده رویای یک دختر به قهرمان شهرش است .

و در اقدامی ابلهانه تر شماره مادر و دختر را گرفته ترتیب ملاقات با محمدرضا گلزار گذاشتند و او را در اقدام غیر قابل پیش بینی قرار دادند . احتمالا به گلزار گفته اند یک طرفدار که عاشق شماست و موفق نشده شما رو ببینه , با کمک ما می خواد به آرزوش برسه .. در این وضعیت محمدرضا گلزار قطعا نه نمی گوید چرا که طرفدار محور است و رفتار حرفه ای با طرفداران را بخوبی می داند اما متاسفانه تی وی پلاس ماجرای خواستگاری از محمدرضا گلزار را با تحریک کردن و به چالش کشیدن یک دختر جوان و مادرش تبدیل به حاشیه سیاه کرد .

حاشیه ای که بودنش ضربه به بیوگرافی حرفه ای محمدرضا گلزار می زند .

چه بسا شبکه هایی مثل پاپ تی وی هم با محمدرضا گلزار مصاحبه داشتند که مصاحبه گر فردی مودب و سوالها در چهار چوب عقل پرسیده شده است

 

فکر می کنید خود گلزار خواسته چنین داستانی سر هم شود ؟ گلزار برای محبوبیت بیشتر خود حرفه موسیقی خود را گسترش داد و با این کار چه نیاز به داشتن چنین حاشیه ای دارد ؟

برای بالا بردن آمار بازدید خیلی از سایت ها تقلب می کنند حتی گروهی از طرفداران محمدرضا گلزار هم در بازدید سایتشان از آمار خریدنی استفاده می کنند , و گروهی هم با حواشی سعی در پر بازدید کردن سایت خود می کنند و فکرشان نه انسانیست نه حرفه ای .

این حرف به خبرنگاران بر می خورد ولی در ایران خبرنگاران کارشان در یک جمله فضولی و خاله زنک بازیست ! نمی دانم این حرفه پیمانی , عهدی , قولی ندارد ؟ مثلا آبروی کسی را نبرند , یا در کنار دیگران فضولی نکنند ؟

فقط می توانم بگویم متاسفم

با احترام

مدیر سایت گلزاریا

الهه فاخته

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار