close
تبلیغات در اینترنت
سینماها چشم انتظار ۱۷ فیلم جدید از جمله سلام بمبئی- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

گروه سینمای ایران: گروه های سینمایی تا پیش از آغاز برگزاری مهم ترین رویداد این حوزه در کشورمان یعنی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، میزبان ۱۷ فیلم جدید از جمله فیلم بالیوودی سلام بمبئی گلزار و بنیامین خواهند بود.

به گزارش بانی فیلم، در مدت زمان باقیمانده تا آغاز برگزاری جشنواره فیلم فجر پیش بینی می شود ۱۷ فیلم سینمایی در نوبت اکران رنگ پرده را ببینند. این البته در شرایطی محقق خواهد شد که طی دو ماه و اندی که تا شروع جشنواره باقی مانده، فیلم های اکران شده در مدت مصوب دل از پرده بِکَنند و جا برای ساخته های در نوبت نمایش،‌ باز شود. در این صورت برنامه اکران گروه های سینمایی به این ترتیب خواهد بود که به احتمال فراوان تا پایان سال را نیز شامل می شود: آزادى: گیتا (مسعود مددى)، پری دریایی (مسعود آقا باباییان)، مبارک (محمدرضا نجفی امامی)، آشوب (کاظم راست گفتار) / استقلال: سلام بمبئى (قربان محمد پور) / کورش: خانه ای در خیابان چهل و یکم ( حمیدرضا قربانى)، هلن (على اکبر ثقفى) / زندگى: سه بیگانه (مهدى مظلومى)، ما همه گناهکاریم (حسن ناظر)، خوب، بد، جلف (پیمان قاسمخانى) / ماندانا: ۴ اصفهانى در بغداد (محمدرضا ممتاز)، افسونگر (حسین تبریزى)، تیک آف (احسان عبدى پور) / آفریقا: لاک قرمز (سید جلال سید حاتمى)، مالاریا (پرویز شهبازى) / گروه آزاد: هفت ماهگى (هاتف علیمردانى)، وارونگى (بهنام بهزادى)، جنجال در عروسی (سید رضا خطیبی)،‌ فرار از اردو (غلامرضا رمضانی).

در حال حاضر گروه آزادی فیلم «یتیم خانه ایران» را روی پرده دارد، گروه استقلال «سیانور»، گروه کوروش «نفس»، گروه زندگی «خشکسالی و دروغ»، گروه ماندانا «آس و پاس»، گروه آفریقا «نیمه شب اتفاق افتاد» و گروه آزاد «متولد ۶۵»، «کربلا جغرافیای یک تاریخ»، «ناسور» و «ابو زینب» را نمایش می دهند.

امیدهای فروش زمستان

در میان فیلم های نام برده هر چند مخاطب شناسی در سینمای ایران تابع موارد متعدد و بعضاً عجیب و غریبی است،‌ اما به هر حال می توان بر اساس ویژگیهای امتحان پس داده، از جمله ژانر و کارنامه سازندگان درباره میزان فروش آنها نظر داد.

«سلام بمبئی» محصول مشترک ایران و هند که سازندگانش از چند ماه پیش در تدارک برای اکران آن بودند، به دلیل بهره گیری نسبی از جذابیت های سینمای هند و همچنین ستاره هایی مثل محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری، جزو امیدهای فروش زمستان محسوب می شود. این فیلم چشم انتظار پایین آمدن کف فروش «سیانور» در گروه استقلال است که احتمالاً طی یکی ـ دو هفته آینده اتفاق می افتد. دیگر فیلم هایی که می توان توقع فروش خوب از آنها داشت، «خوب، بد، جلف» و «سه بیگانه» هستند. پیمان قاسم خانی را باید تضمین مطمئن اقبال فیلم ها در گیشه دانست. از ۹ فیلمی که او نویسندگی آنها را برعهده داشته، اغلب شان جزو پرفروش های اکران بوده اند و حالا او در نخستین تجربه کارگردانی اش،‌ برداشتی دیگر از سریال موفق و پرمخاطب «پژمان» را در دستور کار خود داشته. فیلم «سه بیگانه» نیز اگر چه کارگردان خود را دور از وطن و در حال ساخت سریالهای شبکه Gem می بیند، اما موفق شده تأئید نهایی مسوولان را برای اکران بگیرد. فیلم یک کمدی نامتعارف است که با گروه بازیگرانی برآمده از تلویزیون، پتانسیل چند میلیاردی شدن را دارد. به ویژه آنکه شمار فیلم های کمدی در نوبت اکران در سال جاری به شدت محدود هستند و سینماروها را به سوی تماشای دو فیلم اخیر سوق خواهند داد. این دو فیلم در گروه زندگی اکران خواهند شد و اگر خوش شانس باشند،‌ می توانند مدت زیادی را روی پرده سپری کنند. با این وجود، همزمانی اکران این فیلم ها با برگزاری جشنواره فیلم فجر تهدیدی هر چند مقطعی برای گیشه اغلب آنها خواهد بود که باید به نحوی از آن به سلامت عبور کنند

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria