close
تبلیغات در اینترنت
امین حیایی و رضا گلزار با هم در پارتی شبانه- محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

 امین حیایی و محمدرضا گلزار با هم در پارتی شبانه
یکی دیگر از فیلمهایی که پخش شد، مربوط به یک مهمانی بزرگ بود؛ با کلی آهنگ و رقص نور واین جوربازی های مختص مهمانی های این شکلی در آن فیلم دو نفر حضور داشتند که خیلی سرحال بودند و خیلی کوتاه نشان داده می شدند و شباهتی به امین حیایی و گلزار داشتند. بعدها این دو نفر این فیلم را غیرواقعی و ساختگی دانستند و به دستگاه قضا شکایت کردند. حتما ادعای شان درست بوده که دستگاه قضا توضیحات شان را پذیرفت و عکس العملی نشان نداد. اما با همه اینها این فیلم برای مدتها در گوشیها می چرخید و ملت منتظر می ماندند تا برای لحظاتی کوتاه جمال این دو نفر را ببینند. این جور فیلم ها را هم که هیچ وقت نمی شود فهمید چه کسی منتشر کرده است

 

اگر چه پلیس فتا حواسش به همه چیز هست اما این دلیل نمی شود که این اتفاق دیگر نیفتند چون هر روز امکان اینکه عکس یا فیلمی را در میان مردم پخش کرد راحت تر م ی شود. به خصوص با حضور پدیده ای به نام تلگرام که کانال و گروه و هزار ابزار دیگر برای اینجور رفتارها تهیه کرده است. القصه این گزارش مربوط به کسانی است که تا به حال قربانی گسترش این پدیده و همچنین گاهی ندانم کاری خودشان و البته بی اخلاقی عمومی شده اند.

زهرا امیر ابراهیمی فراری
در میان تمام داستان های لو رفته داس استان زهرا امیرابراهیمی از دیگران متفاوت بود، فیلمی از او منتشر شد که واقعا خیلی خصوصی بود اما داشت گوشی به گوشی بلوتوث می شد. این اتفاق در زمانی می افتاد که تازه گوشی هایی با امکانات اینچنینی آمده بودند. در اینترنت هم این فیلم خیلی پخش شد تا جایی که باعث منزوی شدن این بازیگر شد و تصمیم گرفت ایران را ترک کند و از کشور برود. در زمان پخش این فیلم هیاهوی زیادی میان مردم شکل گرفت. عدهای به شدت با این کار غیراخلاقی و پخشی شدن فیلم مشکلی داشتند و به دیگرانی که این کار را می کردند فشار می آوردند تا دست از کار خود بردارند. کار البته به جایی رسیده بود که سی دی این فیلم خصوصی در کنار خیابانها فروخته می شد. «یاس» خواننده رپ هایم در اعتراض به این معضل اخلاقی جامعه آهنگی ساخت و از مردم خواست تا سی دی آن فیلم را بشکنند. هیچ وقت هم معلوم نشد عامل انتشار اولیه فیلم چه کسی بوده است با اینکه گمانه زنی های زیادی وجود داشت.

علی ضیاء قربانی بی توجهی
وقتی علی ضیا همراه بهرنگ علوی و حسین سلیمانی بالا و پایین می پرید و تیم محبوبش را به خاطر گل زدن در آخرین دقایق دربی سرخ آبی تشویق می کرد، فکر هم نمی کرد فردا بعدازظهر دنیا روی سرش خراب شود. شاید هر کساسی جای او بود همین اتفاق برایش می افتاد. طبیعی است که آدمها وقتی تیمشان گل می زند شادی کرده و با رفق اشوخی کنند. وقتی او و دوستانش در کافه که یک مکان عمومی است خود واقعی شان را نشان میدادند. عده ای از مردم پشت سر آنها فیلم میگرفتند و طبیعی بود که خبرنگاران هم از قافله جانمانند و همین کار را بکنند. تازه خبرنگارانی که با دعوت خود علی ضیا آنجا رفته بودند، اجازه عکس گرفتن و فیلمبرداری را داشتند. شاید بهتر بود علی ضیا و دوستانش کمی خودشان را کنترل می کردند اما واقعا سزاوار برخورد جدی نبودند. فردای این اتفاق مربی تیم استقلال از ضیا و دوستان به خاطر شعاری که به زعم او توهین و تمسخر بود، شکایت کرد.

علی دایی؛ پی تقصیر
خیال نکنید که همیشه پخش شدن لحظات و عکسهای خصوصی مربوط به آدمهای پرحاشیه است. خیلی وقتها کسانی در این ماجرا درگیر میشوند که زندگی خانوادگی و خصوصی کم حاشیه ای دارند. یکی مثل علی دایی که کمتر زندگی توی چشمی دارد هم با این داستان دست و پنجه نرم کرده است. عکسهای مراسم عروسی او و همچنین مهمانی های خانوادگی و دوستانه در اینترنت و فضای مجازی قرار گرفت و خیلی ها با شوق وذوق برای هم تعریف می کردند که فلان عکس را از زندگی علی دایی دیده اند؛ درست انگار کشفی کرده باشند. معلوم نشد علی دایی این ماجرا را پیگیری کرد یا نه! شاید هم قابل پیگیری نبود چون هر کدام از عکسهای منتشرشده منابع مختلفی داشتند و ارزش پیگیری هم نداشتند.

سوشا مکانی؛ همه جا پرحاشیه
دروازه بان پرسپولیس هم که از پرحاشیه های داخل مستطیل سبز به حساب می آید در خارج از آن هم برای خودش و کلی آدم داستان درست کرد. ماجرای عکس های پخش شده او به دادسرا کشیده و او بازداشت شد. نامزدش هم که در فیلمها و عکسهای پخش شده بود پستی در اینستاگرام منتشر کرده و همه را شست و روی بند پهن کرد. می گفتند یک پسر ۱۶ ساله کانت تلگرام او را هک کرده اما هیچ نابغه ۱۶ ساله ای وجود نداشت چون به اساسی اکانت های تلگرام غیر قابل هک هستند و خالق آن پاولدورف هم برای این کار کلی جایزه گذاشته و بعید است اگر کسی چنین کاری راهم بلد باشد این نبوغ و توانایی را خرج هک کردن گوشی دروازه بان پرسپولیس کند. سوشا هم اکنون با قرار وثیقه آزاد و همچنان در اینستاگرام فعال است و
دوران بیکاری را سپری می کند.

زیبا بروفه و فیلم عروسی اش
 زیبا بروفه هم از دسته خوش شانس ها به حساب می آید. فیلم او در زمانی منتشر شد که کمتر خبری از سی دی، موبایل و بلوتوث بود. فیلم او مربوط به عروسی اش بود که در ان بازیگران سرشناسی هم حضور داشتند. این فیلم کمتر پخش شد و مشکلی برای زیبا بروفه ایجاد نکرد؛ اگرچه در آن زمان زیبا بروفه کمتر فعالیت می کرد و شاید پخش شدن فیلم عروسی هم ربط چندانی به او نداشت.

هدیه تهرانی، خوش شانس
در میان تمام آدم معروفها و ستاره ها از همه خوش شانس تر همین هدیه تهرانی بود. وقتی عکسی خصوصی او منتشر شد که ضریب نفوذ اینترنت در میان مردم خیلی کم بود. شایعه شد که دزد به خانه او زده و آلبوم عکس های او را دزدیده و یک جوری توانسته به دست کسانی برساند که آن را پخش کنند. شاید برای آ« پول خوبی هم گرفته باشد بتدا برای آن پول خوبی هم گرفته باشد.

این اتفاق زمانی افتاد که هدیه تهرانی در زمان اوج و پول سازی برای سینما بود و سوپراستار به حساب می آمد. اما خیلی مشکلی برایش به وجود نیامد و به کار خود ادامه داد. کسانی که این عکس را دیده بودند جوری با ولع داستان را برای هم تعریف می کردند که آدم خیال می کرد ماجرای سفر به ماه است.

امین حیایی و محمدرضا گلزار با هم
یکی دیگر از فیلمهایی که پخش شد، مربوط به یک مهمانی بزرگ بود؛ با کلی آهنگ و رقص نور واین جوربازی های مختص مهمانی های این شکلی در آن فیلم دو نفر حضور داشتند که خیلی سرحال بودند و خیلی کوتاه نشان داده می شدند و شباهتی به امین حیایی و گلزار داشتند. بعدها این دو نفر این فیلم را غیرواقعی و ساختگی دانستند و به دستگاه قضا شکایت کردند. حتما ادعای شان درست بوده که دستگاه قضا توضیحات شان را پذیرفت و عکس العملی نشان نداد. اما با همه اینها این فیلم برای مدتها در گوشیها می چرخید و ملت منتظر می ماندند تا برای لحظاتی کوتاه جمال این دو نفر را ببینند. این جور فیلم ها را هم که هیچ وقت نمی شود فهمید چه کسی منتشر کرده است

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار