close
تبلیغات در اینترنت
قسمت دوم «سلام بمبئی» ساخته می شود؟ - محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار

آهنگ های جدید گلزار

جواد نوروز بیگی تهیه‌کننده « سلام بمبئی » از اکران این فیلم به سرگروهی سینما استقلال (سینمای متعلق به حوزه هنری) خبر داد. همچنین از ساخت سلام بمبئی دو گفت ... 
 جواد نوروز بیگی تهیه‌کننده « سلام بمبئی » از اکران این فیلم به سرگروهی سینما استقلال (سینمای متعلق به حوزه هنری) خبر داد. این فیلم که قرار بود آبان ماه به نمایش عمومی گذاشته شود، پیش از این با تحریم فصلی حوزه هنری به خاطر ماه‌های محرم و صفر مواجه شده و اکران فیلم آن به تعویق افتاده بود. نوروزبیگی در گفت‌وگو با ما تصمیم‌گیری درباره ساخت قسمت دوم این فیلم را نیز به گرفتن بازخورد از قسمت اول آن منوط کرد.
 
 

« سلام بمبئی » ساخته قربان محمدپور با بازی محمدرضا گلزار، دیا میرزا (بازیگر هندی) و بنیامین بهادری خواننده پاپ چند وقتی است که پس از دریافت پروانه نمایش و اعمال اصلاحات درباره صحنه‌های آواز و حرکات موزون، در انتظار اکران است. پیش از این قرار بود این فیلم آبان ماه در سینماها به نمایش درآید که با تحریم فصلی حوزه هنری به خاطر ماه‌های محرم و صفر روبه‌رو شد، همین اتفاق سازندگان فیلم را مجبور کرد زمان اکران آن را به تعویق بیاندازند؛ به خصوص که از «سلام بمبئی» به عنوان یکی از امیدهای فروش نیمه دوم سال یاد می‌شود و این اتفاق می‌توانست به فروش آن ضربه بزند.

جواد نوروزبیگی در گفت‌وگو با ما، با اشاره به این‌که مشکل این فیلم با حوزه هنری حل شده است گفت: «سینمای سرگروه ما سینما استقلال خواهد بود که اصلا جزو سینماهای حوزه هنری است.»

او درباره احتمال ساخت قسمت دوم این فیلم سینمایی که قربان محمدپور از آن خبر داده است نیز این‌طور توضیح داد: «من فعلا روی اکران قسمت اول این فیلم تمرکز کرده‌ام و می‌خواهم اکران آن‌را به سرانجام برسانم. از طرفی من هنوز فیلم‌نامه‌ای هم در این‌باره نخوانده‌ام و فقط در جریان طرحی هستم که خود آقای محمدپور برایم تعریف کرده. اما واقعا به صورت تمام وقت روی اکران « سلام بمبئی » تمرکز دارم و بازخوردها درباره فیلم و فروش آن هم برایم بسیار مهم است. تصمیم‌گیری درباره ساخت قسمت دوم این فیلم را نیز بعد از بازخوردهای قسمت اول خواهیم گرفت.»

او همچنین در پایان توضیح کوتاهی درباره خبر منتشر شده درباره تولید فیلم «دو پا» به کارگردانی سهیل بیرقی و رساندن آن به جشنواره سی و پنجم داد و گفت: «در واقع هنوز پروانه ساخت این فیلم دریافت نشده و حرف من این بوده است که در صورت گرفتن پروانه ساخت تلاش می‌کنیم این فیلم را به جشنواره برسانیم و هنوز چیزی در این‌باره قطعی نیست.»

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

بزودي با چندتا آهنگ جديد قراره سوپرايز بشيد❤️💙

A post shared by MOHAMMAD REZA GOLZAR (@rezagolzar) on

تلگرام محمدرضا گلزار