close
تبلیغات در اینترنت
محمدرضا گلزار پدیده یا سلبریتی این روزهای اینستاگرام- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

اسم من بیشترین اسمی است که در طول روز در تاریخ ایران تکرار می‌شود» اینها را محمدرضا گلزار در یکی از مصاحبه‌های اخیرش گفت. حرفی که واکنش‌های زیادی از طرف منتقدان و حتی طرفدارانش داشت و برخی‌ها او را متهم به خودشیفتگی کردند و عده‌ای به او برچسب متوهم چسباندند.

 

برداشت دوم ؛ همان‌روز که این کلیپ در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و نقل محفل کامنت‌ها شد به حرف آقای بازیگر هم مهر تأیید خورد. مگر غیر از این است؟! این همه لایک و کامنت و اظهارنظر‌های مکتوب در اینستاگرام و تلگرام درست از همین حکایت دارد، حکایتی که کمیتش مهم نیست، چراکه کیفیتش نشانمی‌دهد نه‌تنها محمدرضا گلزار بلکه همه سلبریتی‌ها به‌خصوص بازیگران بیشترین اسامی هستند که در طول روز بین مردم تکرار می‌شوند.

 

کوچ سلبریتی‌ها به دنیای مجازی


هنوز هم همین‌طور است؛ ستاره‌های دهه‌های مختلف سینما و ورزش در همه دوره‌های تاریخ، طرفداران دو آتیشه‌ای دارند که نمی‌توانند بی‌تفاوت از کنارشان بگذرند. فقط شکل و شمایلش عوض شده و اگر بازار چسباندن عکس ستاره‌ها به دیوار دیگر تب‌وتاب قدیم را نداشته باشد اما بازار اشتراک عکس‌های‌شان در فضای مجازی داغ است.


کاربران شبکه‌های اجتماعی هر روز با سیل زیادی از عکس‌های سلبریتی‌ها روبه‌رو می‌شوند، عکس‌هایی که در مقایسه با عکس معرفی یک کتاب نیز بیشترین لایک را می‌گیرند و درواقع گوی سبقت را از هر موضوع دیگری می‌ربایند. اگر عضو شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید که دیگر نیازی به حرف بنده نیست و خودتان در صفحه‌ای که عکس پیج‌های عمومی را تبادل می‌کند با این موضوع برخورد کرده‌اید.
«هنرمندان و سلبریتی‌ها» شاید بیشترین اسامی باشند که در پیج‌های اینستاگرام به شکل‌های مختلف وجود دارند.


دنبال‌کننده‌ها یا همان فالوئر‌های‌شان معمولا از چند صد تا چند صد‌هزار است و خیلی‌های‌شان در زیر عکس بازیگران ایرانی، حضور فعالی دارند: «وای من که عاشقشم. همیشه شیک‌پوش و خوش‌لباسه، مخصوصا مانتوهاش.» صفحه این پیج‌ها پر است از تعریف و تمجید یا انتقاد کاربران. فالوئری با آی‌دی «نکیسا ٧٦» در جواب به این کامنت گفته: «طراح مانتوهاش یک مزون معروف توی نیاورانه» بعدش هم آدرس اینستاگرام این مزون را در زیر کامنتش نوشته است.

از این بحث‌ها بین اعضای شبکه‌های مجازی به شکل قابل‌ملاحظه‌ای موجود است. کاربرانی که بیشتر نسبت به عکس‌های خصوصی هنرمندان واکنش نشان می‌دهد تا خبرهای حرفه‌ای‌شان. معین با شکلک خنده نوشته: «بچه‌ها شما که آدرس خیاط  مهناز رو دارین، میشه آدرس آرایشگر محمدرضا گلزار رو هم به من بدین؟» و ‌آی‌دی با نام «هنرمند» نوشته: «بابا شما دیگه چقدر بیکارین» اینها همه داستان نیست، چراکه بعد از این کامنت تعداد زیادی از فالوئرها اعتراضات کوبانده‌شان را حواله «هنرمند» کرده‌اند، جمله‌هایی که همه‌شان به این مضمون ختم می‌شود: «بیکار تویی که می‌شینی کامنت‌های ملت‌رو می‌خونی  و بعد میای جواب می‌نویسی واسشون.»


برداشت آخر


یک‌طرف همه این ماجراها نیز بازیگران و سلبریتی‌هایی هستند که خودشان نیز پیج‌هایی رسمی در شبکه‌های اجتماعی با هزاران و گاهی میلیون‌ها فالوئر دارند تا عکس‌ها و فعالیت‌های روزمره‌شان را نیز با کاربران به اشتراک بگذارند. با این تفاسیر پدیده سلبریتی‌پرستی این روزها بازاری بی‌اغراق داغ و بی‌رقیب دارد. دنیای آزاد فضای مجازی این روزها فرصتی فراهم کرده تا این پدیده به شکلی متفاوت‌تر از دهه‌های گذشته رشد کند. به این معنی که دیگر دوره بریدن عکس هنرپیشه‌ها از صفحه‌های مجله‌ها و روزنامه‌ها و چسباندن‌شان به در و دیوار اتاق به سر رسیده و حالا با یک کلیک انواع و اقسامش در دسترس است. به این معنی که اگر آن روزها ما هنرمندان‌مان را به‌خاطر بازی‌شان در فلان فیلم یا بازی ورزشی تحسین می‌کردیم و طرفدارشان می‌شدیم، حالا می‌خواهیم بدانیم چه می‌پوشند، چه می‌خرند، کجا می‌روند، با چه کسی ازدواج می‌کنند و هزاران سوال که وقتی مجوز اشتراکش را دریافت می‌کنیم دیگر برای‌مان مهم نیست تا چه حد حریم‌های شخصی را می‌شکنیم، مجوزی که خیلی وقت‌ها خود سلبریتی‌ها با به اشتراک گذاشتن عکس‌های خصوصی‌شان، به مردم می‌دهند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria