close
تبلیغات در اینترنت
محمدرضا گلزار | فیلم خشکسالی و دروغ اعتراض برانگیز شد- محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

محمدرضا گلزار در فیلم تحریم شده خشکسالی و دروغ

صدای بقیه را بلند کرد

 

فیلم خشکسالی و دروغ ساخته پدرام علیزاده، نیز همچون لانتوری ساخته رضا درمیشیان توسط مدیریت سینمایی حوزه هنری دچار تحریم در سالن‌های نمایش شد. اکنون بر آحاد مردم عزیز کشورمان و هنرمندان واضح و مبرهن است که تحریم نمایش فیلم‌ها بیشتر به خاطر مطرح شدن مدیریت بی‌عمل حوزه هنری است. حوزه چون عملاً نمی‌تواند و نتوانسته فعالیت مثبتی داشته باشد، با تحریم فیلم‌ها قصد مطرح کردن خود را دارد.

سپاس از انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران که مظلومیت خشکسالی و دروغ را دیدند .🙏 خط‌ و نشان تهیه‌کنندگانِ مستقلِ سینما برای خانه‌سینما و حوزه هنری؛

تهیه‌کنندگان سینما تا اطلاع ثانونی تعهدات خود را به حالت تعلیق درآوردند .

انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران در اعتراض به تحریم‌های حوزه هنری، رعایت مفاد تعهدات اعضای خانه سینما ازجمله موضوع امنیت شغلی را غیرضروری دانسته و از تعلیق مفاد این تعهدنامه خبر داد. به گزارش ایلنا، متن اطلاعیه انجمن در اعتراض به تحریم حوزه هنری و برخورد انفعالی اصناف خانه سینما به شرح زیر است:

فیلم خشکسالی و دروغ ساخته پدرام علیزاده، نیز همچون لانتوری ساخته رضا درمیشیان توسط مدیریت سینمایی حوزه هنری دچار تحریم در سالن‌های نمایش شد. اکنون بر آحاد مردم عزیز کشورمان و هنرمندان واضح و مبرهن است که تحریم نمایش فیلم‌ها بیشتر به خاطر مطرح شدن مدیریت بی‌عمل حوزه هنری است. حوزه چون عملاً نمی‌تواند و نتوانسته فعالیت مثبتی داشته باشد، با تحریم فیلم‌ها قصد مطرح کردن خود را دارد.

در شرایط حاضر فقط می‌توان از خداوند دادار خواست که یا مدیرانی مدبر بر حوزه مسلط شوند و یا سینماهای مصادره شده به اهلش سپرده شود تا این مشکل حل گردد.

انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران ضمن ابراز تاسف عمیق از این اقدامات حوزه هنری که اغلب نیز به شیوه‌ای متناقض عمل می‌کند، گلایه اصلی را از اصناف سینمایی دارد که در برابر امنیت شغلی تهیه‌کنندگان سینما، واکنش لازم را نشان نمی‌دهند و در مقابل خواستار رعایت امنیت شغلی حرفه خود هستند.

فیلم خشکسالی و دروغ کلیه ضوابط حرفه‌ای امنیت شغلی را برای کارگزاران خود رعایت کرده است اما آیا اصناف کارگزار در این زمینه گامی برداشته‌اند؟ انجمن تهیه‌کنندگان مستقل انتظار داشت پس از این اقدامات علیه تهیه‌کنندگان، اصناف نیز حوزه هنری را تحریم می‌کردند و یا لااقل مخالفت خود را با این رفتار‌ها به طور علنی اعلام می‌کردند. از آنجا که از هیات مدیره کنـونی خانه سینما انتظار هیچ اقدام مثبتی متصور نیست و اصنـاف نیز خود گامی برنمی‌دارند، انجمن تهیه‌کنندگان مستقل تا اطلاع ثانونی تعهدات خود را در رابطه با امنیت شغلی اصناف کارگزار خانه سینما رسماً به حالت تعلیق درمی‌آورد.
منبع : خبرگزاری ایلنا

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار