close
تبلیغات در اینترنت
نقد فیلم آتش بس - محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

سینمای ما -نشست نقد و بررسی و پرسش و پاسخ «آتش بس» دیروز در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. در ابتدای جلسه و بعد از به نمایش در آمدن فیلم مهمانان وارد سالن شدند كه مورد تشویق بسیار حاضران در سالن كه تعداد انها بیش از ظرفیت سالن بود روبرو شدند كه البته سهم محمد رضا گلزار از این تشویق ها بیشتر از همه بود .محمدرضا گلزار كه در نشست نقد و بررسی فیلم آتش‌بس در فرهنگسرای نیاوران سخن می‌گفت، افزود: هر بازیگری دوست دارد كه كار خوبی را ارائه دهد و من هم قطعا ضعفهایی در كارنامه هنری خود داشته‌ام ولی سعی می‌كنم با ارائه بازیهای بهتر، بخشی از انتظارات را برآورده كنیم.

......

بقیه در ادامه

 

محمد رضا گلزار در نشست نقد و بررسی «آتش بس»: من چهار ساعت پشت سر هم گریه كردم!


سینمای ما -نشست نقد و بررسی و پرسش و پاسخ «آتش بس» دیروز در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. در ابتدای جلسه و بعد از به نمایش در آمدن فیلم مهمانان وارد سالن شدند كه مورد تشویق بسیار حاضران در سالن كه تعداد انها بیش از ظرفیت سالن بود روبرو شدند كه البته سهم محمد رضا گلزار از این تشویق ها بیشتر از همه بود .محمدرضا گلزار كه در نشست نقد و بررسی فیلم آتش‌بس در فرهنگسرای نیاوران سخن می‌گفت، افزود: هر بازیگری دوست دارد كه كار خوبی را ارائه دهد و من هم قطعا ضعفهایی در كارنامه هنری خود داشته‌ام ولی سعی می‌كنم با ارائه بازیهای بهتر، بخشی از انتظارات را برآورده كنیم.


این بازیگر سینما در ادامه با اشاره به استقبال بیش از حد مردم از فیلم آتش‌بس گفت: جشنواره فیلم فجر كه گذشت، ولی آیا نباید به این سوال پاسخ داده شود كه چرا فیلمی مثل آتش‌بس در این جشنواره حضور نداشت؟
وی در ادامه گفت: در فیلم آتش بس، كار كردن فیلمسازی چون تهمینه میلانی، مهمترین موضوع بود. چون مدیریت، سبك و روش او در كارگردانی بسیار متفاوت است و من از همكاری با خانم میلانی بسیار خوشحالم و به این همكاری افتخار می‌كنم.


وی با اشاره به اینكه تا هر بازیگری با میلانی كار نكند متوجه این تفاوتها نخواهد شد گفت: امیدوارم قسمت هر بازیگری شود تا در فیلمهای این كارگردان سینما بازی كند
گلزار تاكید كرد: موفقیت من در آتش‌بس به دلیل اعتماد به نفسی بود كه كارگردان این فیلم به من داد و اعتماد ایشان باعث شد كه من شخصیت یوسف را پیدا كنم.


و ی ادامه داد: برای فیلم آتش‌بس بسیار زحمت كشیدم و اگر موفقیتی بوجود آمده به این خاطر است كه برخورد مناسبی با این زحمتها، شده است ولی در برخی فیلمها، برخورد خوبی با تلاشها و زحمات یك بازیگر صورت نمی‌گیرد. گلزار در پاسخ به سوالی درباره گریه معروف او در این فیلم گفت: برای فیلمبرداری این صحنه، به خاطر استرس، شب تا صبح نتوانستم بخوابم، ولی پس از اینكه شب را بیدار ماندم به دلیل مشكلاتی، نتوانستیم این صحنه را فیلمبرداری كنیم و قرار شد فرای آن روز، این صحنه را فیلمبرداری كنیم و من یك بار دیگر شب تا صبح نخوابیدم.


وی ادامه داد: برای فیلمبرداری این صحنه، من چهار ساعت پشت سر هم گریه كردم و گریه من بند نمی‌آمد!.
گلزار تاكید كرد: شرایط برای ایفائ نقش در آتش‌بس، نسبت به فیلمهای قبلی، شرایط بهتری بود. مهناز افشار نیز گفت: شخصیت سایه نیازی در فیلم آتش بس تا حدودی به من نزدیك است و در همه ما این شیطنت‌ها و لج‌بازی‌ها وجود دارد. وی ادامه داد: در دورخوانی‌ها و تمرین‌ها، خانم میلانی و آقای گلزار، درباره سایه نیازی به من كمك كرده و به من الگو می‌دادند. افشار ادامه داد: اگر كار و گروه حرفه‌ای باشند شرایطی مهیا می‌شود كه بازیگران حرفه‌ای‌تر، ایفای نقش كنند.


وی افزود: طبیعتا پس از فیلم آتش‌بس، در انتخاب‌هایم سخت‌گیر شده‌ام. محمد نیك‌بین تهیه‌كننده آتش بس نیز در سخنانی گفت: سینمایی كه مخاطب داشته باشد سینمایی است كه به آن به شدت علاقه‌مندیم.


وی ادامه داد:‌البته ما در فیلم آتش بس هیچ چیزی را فدای مسائل اقتصادی نكردیم.
میلانی نیز در این نشست با اشاره به فیلم آتش بس گفت: متاسفانه امروزه در ایران، پدر و مادر نقش دكور را بازی می‌كنند و فاصله بین نسل‌ها زیاد شده و جوانها خودشان تصمیم می‌گیرند، گاهی عناد و لجاج در زنان بیشتر از مردان است.


وی در پاسخ به سوالی گفت: اینكه می‌گویند فلان كارگردان، عجب بازی از یک بازیگر گرفت را قبول ندارم. یك بازیگر تنها در صورتی كه شرایط و محیط مناسبی برای او فراهم شود می‌تواند توانایی‌های خود را نشان دهند. من در آتش بس، فقط برای بازیگران، تحلیل شخصیت كردم وخودشان بازی كردند و هر كدام یك تكه از وجودشان را برای فیلم گذاشتند.


میلانی در ادامه با اشاره به بازی گلزار گفت: گلزار بازیگری است كه هر گاه ایده‌ای داشته و بر سر صحنه آمده و یك ساعت درباره آن حرف می‌زند تا ایده خود را به كرسی برساند. وی در ادامه گفت: من هنر برای هنر و سینما برای سینما را قبول ندارم و معتقدم كه هنر باید در خدمت جامعه و ایجاد كننده چالش باشد من آتش‌بس را برای معرفی كودك درون ساختم و با این فیلم خواستم تماشاگر را پشت سر هم بخندانم و پس از آن، او را به یك درد برسانم.


میلانی گفت: ما می‌توانیم تعاریف موجود درباره سینما را عوض كنیم من می‌خواهم سینمای خودم را داشته باشم. گفتنی است در ابتدای این مراسم، علی آیینه‌ساز رئیس فرهنگسرای نیاوران، با اشاره به برنامه این فرهنگسرا در جهت تقدیر از فیلمهای برگزیده سینمای ایران، هدایایی به عوامل فیلم آتش بس تقدیم كرد.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار