close
تبلیغات در اینترنت
اکران فیلم سلام بمبئی با بازی محمدرضا گلزار- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

بیوگرافی

آهنگ های جدید محمدرضا گلزار

اکران فیلم سلام بمبئی

 

اعتراض كارگردان " سلام بمبئى " به تعويق اكران فيلمش .


قربان محمدپور کارگردان فیلم "سلام بمبئی" که چند روز پیش گفته بود مداحان بعد از دیدن این فیلم مشکلی نخواهند داشت، بعد از به تعویق افتادن اکران فیلمش متنی اعتراضی در اینستاگرام منتشر کرده و به صراحت گفته ......

 

اعتراض كارگردان " سلام بمبئى " به تعويق اكران فيلمش .
قربان محمدپور کارگردان فیلم "سلام بمبئی" که چند روز پیش گفته بود مداحان بعد از دیدن این فیلم مشکلی نخواهند داشت، بعد از به تعویق افتادن اکران فیلمش متنی اعتراضی در اینستاگرام منتشر کرده و به صراحت گفته دلیل تعویق اکران "سلام بمبئی" ترس از واکنش مداحان است.

این فیلم سال گذشته در هند با حضور بازیگران ایرانی و هندی ساخته شد و قرار بود از آبان‌ ماه و بعد از ایام عزاداری تاسوعا و عاشورا روی پرده برود، اما برخی مداحان نسبت به این اتفاق واکنش منفی نشان دادند.

بعد از شایعه تعویق اکران این فیلم، حالا کارگردان فیلم با انتشار متنی در اینستاگرام این خبر را تایید کرده است. او نوشته برای ساخت "سلام بمبئی" دو سال تلاش شبانه ‌روزی کرده و بارها ناامید شده است

برای دریافت پروانه ساخت و برای ساختش التماس كردم یك وام دویست میلیونی بهم بدن كه ندادن و همه یك عقیده داشتند كه محال است من بتوانم "سلام بمبئی" را در بالیوود بسازم. با لطف و یاری پروردگارم "سلام بمبئی" رو درجه یك ساختم و مسئولین با دیدنش حیرت كردند از ساختار زیبا و تاثیر گذاری اش و بازی استثنائی رضا گلزار.

او سپس به روند دشوار دریافت پروانه نمایش اشاره کرده و نوشته که چهار ماه او را برده‌اند و آورده‌اند تا مجوز نمایش صادر شده است. محمدپور تعویق اکران را هم این‌طور توضیح داده است: بعد مانع اكران "سلام بمبئی" در تابستان شدند و منو مجبور به ٢٣ مهر كردند و بعد گفتند ١٢ آبان و حالا میگویند آبان رو هم بی خیال چون از ترس و وحشت مصاحبه یك مداح نزدیك است سكته كنند.

کارگردان "سلام بمبئی" در پایان نوشته: به یاری خدای بزرگ ، سینمای ایران منفجر خواهد شد با اكران سلام بمبئی.

به نظر می‌رسد این جدیدترین نمونه برای منتفی شدن اکران یک فیلم از ترس واکنش‌ هاست و این بار اظهار نظر مداحان باعث شده نمایش "سلام بمبئی" عقب بیفتد. برخی رسانه ‌ها نوشته ‌اند این فیلم زودتراز نوروز 96 اکران نخواهد شد.


 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

بزودي با چندتا آهنگ جديد قراره سوپرايز بشيد❤️💙

A post shared by MOHAMMAD REZA GOLZAR (@rezagolzar) on

تلگرام محمدرضا گلزار