close
تبلیغات در اینترنت
گلزار از «سلام بمبئی» به «گربه‌رو» می‌رود- محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

بیوگرافی

آهنگ های جدید

محمدرضا گلزار که مدتی از عرصه سینما دور بود، به نظر می‌رسد با سرعت زیادی می‌خواهد دوباره موقعیت ستاره بودن خود را در عرصه سینما به‌دست آورد و حالا با فاصله‌ای کم پیشنهادهای بازی را در فیلم‌ها می‌پذیرد.

محمدرضا گلزار بازیگر سینما که این روزها مشغول بازی در فیلم "سلام بمبئی" است و در هند به سر می‌برد، قرار است در فیلم جدید روح‌الله حجازی به نام "گربه‌رو" به عنوان بازیگر نقش اصلی بازی کند.
محمدرضا گلزار ظاهراً با دست‌اندرکاران این فیلم به توافق رسیده تا ایفاگر نقش اصلی "گربه‌رو" باشد. فیلمی که هنوز جزئیاتی از خلاصه داستان و عوامل دیگرش منتشر نشده و از روی نام عجیب و غریبش می‌توان حدس زد که مضمون متفاوتی دارد.
حجازی خود نگارش این فیلمنامه را برعهده داشته است. پروانه ساخت این فیلم حدود یک ماه قبل به تهیه کنندگی خود حجازی از سوی اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد صادر شده است.
دست‌اندرکاران فیلم در تلاشند "گربه‌رو" را نیمه بهمن‌ماه کلید بزنند. گروه این روزها سرگرم انتخاب بقیه بازیگران و عوامل پشت دوربین هستند و همزمان بازبینی لوکیشن ها را انجام می‌دهند. قرار است تمام صحنه‌های فیلم تازه روح الله حجازی در تهران فیلمبرداری شود.
فیلمبرداری "گربه‌رو" در حالی قرار است به‌زودی در تهران آغاز شود که روح الله حجازی به تازگی ساخت یکی از اپیزودهای فیلم "هیهات" را به پایان رسانده است. فیلمی که قرار بود در جشنواره امسال به نمایش دربیاید، اما طولانی شدن مراحل فیلمبرداری و بازبینی نسخه ناقص فیلم باعث شد این فیلم نمایشی در جشنواره امسال نداشته باشد.

منبع:هنرآنلاين

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار