close
تبلیغات در اینترنت
مصاحبه با مربی بدنسازی تیم ارتعاشات | محمدرضا گلزار- محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

 گفتگوی ویژه این هفته با مربی بدنساز تیم ارتعاشات
محمدرضا گلزار: هرگز به دنبال پول نبوده ام


مديرعامل ارتعاشات صنعتي براي اينكه تيمش ازساير رقبا در ليگ واليبال عقب نماند و اسم اين تيم در رديف تيم هاي پيكان و سايپا قرار بگيرد، محمدرضا گلزار، بازيگر سينماي ايران را با عنوان مربي بدنساز به ليست كادر فني تيمش اضافه كرد. گلزار نيز خيلي زود اين پيشنهاد را پذيرفت تا بعد از مدت ها دوري از واليبال، حال مجددا حرفه اي تر از قبل به اين رشته ي ورزشي ادامه دهد. سوپراستار سينماي ايران با قراردادي كه امضا كرده است، براي يك فصل روي نيمكت واليبال ارتعاشات مي نشيند. وي در بازي هفته هشتم اين تيم مقابل بيم مازندران براي اولين بار در تركيب كادر فني تيم قرار گرفت و از نزديك بازي واليباليست هاي اين تيم را نظاره كرد.
آنچه مي خوانيد گفتگوی محمد رضا گلزار ستاره سينماي كشور در رابطه با حضور دوباره اش در ورزش سابق و مورد علاقه اش "والیبال" است.

به اعتقاد اكثر كارشناسان واليبال كشور، حضور يك ستاره سينما در واليبال كمي عجيب به نظر مي رسد. چه عاملي سبب شد كه شما به جمع تيم ارتعاشات صنعتي بپيونديد؟ من خودم را از خانواده واليبال مي دانم. درحال حاضر هم بسيارخوشحالم كه به جمع واليباليست ها برگشته ام. من واليباليست بوده ام و مدت طولاني در تيم هاي پارس خودرو، شيشه و گاز و... كار كرده ام. مدتي هم در باشگاه ديهيم تمرين مي كردم و زير نظر مربياني همانند فرهاد داخم، حسن نبي، فريد صائبي و حيدرخان به تمرين مي پرداختم همچنين در تيم پاس هم بازي كرده ام .

عامل اصلي كمرنگ شدن حضورتان در ورزش حرفه اي چه بوده است؟ اصلي ترين عاملي كه سبب دور شدن من از ورزش شد ورودم به عرصه ي سينما و موسيقي بود و مدتي كه وارد حرفه سينما و موسيقي شدم به طور كلي از ورزش دور ماندم.

 

 


آيا حضورشما در تيم واليبال هنرمندان در پيوستنتان به تيم ارتعاشات نقشي داشته است؟ من ۳ سال به عنوان كاپيتان تيم واليبال هنرمندان مشغول به فعاليت بودم ولي متاسفانه درحال حاضر اين تيم فعاليتش كمتر شده من هم به درخواست آقاي شهيديان مديرعامل ارتعاشات به اين تيم آمده ام و فكر مي كنم سابقه ام در تيم واليبال هنرمندان در تصميم مسئولان ارتعاشات بي تاثير نبوده است.

نظرتان در خصوص تيم ارتعاشات صنعتي چيست؟ فكر مي كنيد در ادامه رقابت هاي ليگ برتر بتوانيد با اين تيم به نتايج مناسبي دست پيدا كنيد؟ بعد از مدت ها تصميم گرفتم با سمت مربي بدنساز به واليبال بيايم و اين بار حرفه اي تر كار كنم. ارتعاشات اولين سالي است كه در ليگ برتر حاضر شده و تيم جواني دارد ولي با اين كادر فني كه در حال حاضر در تيم ارتعاشات است اميد زيادي به موفقيت اين تيم دارم.

حضورتان در عرصه ي ورزش سبب ايجاد تداخل در فعاليت هايتان در سينما نمي شود؟
يقين دارم كه تداخلي در كار سينما و ورزش برايم پيش نخواهد آمد. با اينكه ليگ برتر وقت زيادي از من مي گيرد اما مطمئنم با علاقه اي كه به ورزش دارم و با برنامه ريزي مي توانم در هر دو جبهه مثبت عمل كنم.

به عنوان يك مربي حرفه اي به جمع كادر فني ارتعاشات پيوستيد. مبلغ قراردادتان هم همانند ساير مربيان اين تيم بوده است؟ هرگز به دنبال پول نبوده ام همچنين به خاطر دوستي كه با مدير عامل ارتعاشات داشتم به اين تيم پيوستم و تاكنون برسر مسائل مالي هيچ صحبتي نكرده ايم. قصد من اين بود كه تاحدودي ورزش و هنر را به هم گره بزنم. مطمئنم مدير عامل باشگاه مي توانست مربي بدنساز حرفه اي تري براي تيمش داشته باشد اما به خاطر سابقه دوستي كه با هم داريم اين تصميم را گرفت.


علي عروجي سرمربي تيم واليبال ارتعاشات معتقد است كه حضور شما در اين تيم سبب شارژ روحي بازيكنان شده است. نظر شما در اين خصوص چيست؟
اگر واقعا اين چنين باشد من از صميم قلب بسيار خوشحالم چرا كه دوست دارم هر كمكي كه مي توانم به اين تيم بكنم.

آيا تاكنون تجربه بدنسازي آنهم به عنوان مربي را داشته ايد؟ من چند سال درباشگاه اكسيژن كار بدنسازي انجام دادم. بنابراين تجربه لازم براي انجام اين كار را دارم و سعي مي كنم در كادر فني ارتعاشات صنعتي مفيد فايده باشم.

چهارشنبه شب ديدار مقابل بيم مازندارن در هفته هشتم مسابقات را با نتيجه 3 بر صفر واگذار كرديد فكر مي كنيد علت شكست تيمتان در اين ديدار چه بوده است؟ بازيكنان ما در اين ديدار از نظر انفرادي عملكرد خوبي داشتند اما نبود هماهنگي تيمي در بين آنها باعث واگذاري نتيجه شد. سعي مي كنيم در ديدارهاي آينده روي اين نقطه ضعف بيشتر كاركنيم تا بازيكنان با استفاده از توانايي‌هاي انفرادي خود به نتيجه برسند.

خبرگذاری موج

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار