close
تبلیغات در اینترنت
محمدرضاگلزار،مراسم تشییع پاشایی،مرتضی پاشایی- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار

آهنگ های جدید گلزار

محمدرضاگلزار مراسم تشییع پاشایی

محمدرضا گلزار، سوپراستار سینما، بالاخره بعد از بیشتر از ۲۴ ساعت به مرگ دوست صمیمی اش واکنش نشان داد.

او که از طرف هوادارنش تحت فشار بود تا  بعد از ظهر روز بعد سکوت کرد تا اینکه گلزار با انتشار عکس مشترکی با مرتضی پاشایی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «روحت شاد مرتضی عزیزم» او ساعتی بعد ویدیو یکی از تمرین های مشترکش با پاشایی را منتشر کرد که ترانه «روز برفی» را با هم می خوانند و نوشت: «فراموش نمی شه خاطرات مون» اما پست های گلزار برای رفیق گرمابه و گلستانش به همین جا ختم نشد. او ساعتی بعد ویدیو قسمتی از اجرای آهنگ «روز برفی» در کنسرت مشترک شان با مرحوم پاشایی را منتشر کرد که می خواند:« شبا بیدار و روزا خیره به عکست این شده کارم».

شنیده ها از دوستان سوپراستار سینمای ایران حکایت از حال بهم ریخته و ناراحتی بیش از حد این بازیگر سرشناس دارد. او همینطور عکس پروفایلش را سیاه کرده .همچنین محمدرضا گلزار در صفحات اجنماعی در ظرف ۲۴ ساعت بر روی صدها هزار عکس و ویدیو تگ شد.

 

محمدرضا گلزار عزیز در مراسم خاکسپاری مرتضی پاشایی حضور داشت و به خواست گلزاریا , عکس حضورخود را به صورت تکی در اینستاگرام قرار داد . لازم به ذکر است که عکس دیگری هم توسط خود ایشان به سایت گلزاریا ارایه گردید که د ر پیج اینستاگرام سایت گلزاریا و در خود سایت قرار داده شد .

جا دارد اینجا از کسانی که بی فکر زبانشان را باز میکنند و هر چه دوست دارند میگویند گلایه کنم . همه میدانند مرتضی پاشایی دوستان زیادی داشت و با محمدرضا گلزار بسیار صمیمی تر بود . محمدرضا گلزار تحت فشار زیاد روحی قرار گرفته است . و افرادی که بسیار بی انصاف و بی خدا ابتدا در روز اول فوت مرتضی پاشایی در حالیکه محمدرضا گلزار حال و روز خوشی نداشت ایشان را مورد آزار قرار دادند و حتی بعد از گذاشتن عکس هم ایشان را با گفتن حرفهای بیمار گونه مورد آزار قرار دادند

یاد بگیریم اینقدر موجبات آزار کسی را با حرفهایمان فراهم نکنیم . این دور از انسانیت است که تکلیف میکنید یک آدم داغ دیده چه کار کند و چه کار نکند . بهتر است حد و حدود را رعایت کنیم .

یا حق !

 

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

بزودي با چندتا آهنگ جديد قراره سوپرايز بشيد❤️💙

A post shared by MOHAMMAD REZA GOLZAR (@rezagolzar) on

تلگرام محمدرضا گلزار