close
تبلیغات در اینترنت
امیر جعفری از دستمزد محمدرضا گلزار می گوید- محمد رضا گلزار - سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزار

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

گلزاریا در شبکه های اجتماعی

سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

  جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

  تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

  همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

  برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار رضا گلزار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی گلزار

آهنگ های جدید گلزار

RG 431 بازدید

امیر جعفری از دستمزد محمدرضا گلزار

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، برنامه سینمایی «هفت» شب  گذشته در بخش مهمان ویژه با حضور امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون به بررسی درباره بازی وی در فیلم سینمایی «قاعده تصادف» پرداخت.

امیر جعفری در پاسخ به اینکه برخی بازیگران به دلیل دیده شدن از تئاتر کناره گرفته اند گفت: ذات بازیگر یعنی دیده شدن یا من در تئاتر فعالیت دارم و با بازی در تلویزیون بیشتر دیده می شوم.برخی از بازیگران شاید به خاطر پول یک اثری را بازی کنند که این مسئله بسیار بد است، ولی علت آن را باید ریشه یابی کرد که چرا بازیگر خود فروشی می کند.

جعفری ادامه داد: من سال گذشته با بازی در تئاتر یک میلیون و 700 تومان گرفتم و با بازی در دو فیلم سینمایی به نام های «قاعده تصادف» و «سیزده» هنوز هیچ دستمزدی دریافت نکردم.

وی تصریح کرد: خیلی از کارها را بدلیل ضعیف بودن رد کردم و به این می اندیشم که فرزند من به هنر یا پول من باید افتخار کند.شاید فیلمنامه ضعیف را چندین بار رد کنم ،ولی بالاخره مجبور می شوم برای پول یک کار را قبول کنم.زمانی که جلوی فیلمنامه خوب را می گیرند ،این وضعیت در سینما به وجود می‌آید باید در خصوص مجوز به فیلم نامه ها کمی آزادی اعمال کنند.

وی اظهار داشت: زمانی که مسئولی وارد سینمایی شود باید انتخاب آن مدیر هم براساس اصولی باشد تا این گونه اتفاقها در سینما رخ ندهد.سیستم ایمنی سینما ضعیف شده و ریشه در جای دیگر است زمانی که فیلم نامه خوب را رد می کنیم مخاطب هم به  تماشای آن نمی نشیند.

جعفری عنوان کرد: برخی از دستمزد بالای بعضی بازیگران ایراد می گیرند، ولی اگر فیلمی 2 میلیارد می فروشد محمدرضا گلزار هم دستمزد بالا نوش جانش!چه ایرادی دارد.

وی در خصوص بازی درنقش متفاوت خود در قاعده تصادف عنوان کرد: بازیگر باید نقش های مختل را تجربه کند و با جان و دل وارد این خطر می شوم.سیستم سینمای ما مریض است؛من خود به عنوان بازیگر قاعده تصادف پس از یک هفته متوجه اکران آن شدم.چرا باید یک فیلم این همه تبلیغات و آنونس های مختلف در تلویزیون داشته باشد ،ولی قاعده تصادف دارای تبلیغات ضعیفی باشد.

برنامه سینمایی هفت با اجرا و سردبیری محمود گبرلو و تهیه کنندگی علی قانع هر هفته جمعه شب ها از شبکه سه روی آنتن می رود.

 

برچسب ها

تلگرام golzaria