close
تبلیغات در اینترنت
خاطره گلزاری من + اولین اجرا - محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

RG199 بازدید

 

خاطره گلزاری امروز من :

اولین اجرا بود . نه استرسی نه ترسی . فقط هیجان داشتم . از بلند گو ، از سن ، از اساتید بزرگی که سازهای کوبه ای ، ویولون و کیبورد رو هم زمان مینواختند کسانی که من جلوشون روم نمیشد حتی یک لیوان چای بنوشم . اولین ترانه رو که اجرا کردم سریع از سن اومدم پایین استاد میگفت عالی بود ، یعنی گروهمون و بقیه ... وقتی آواز میخونم دست خودم نیست مثل فاخته ای که تیر در بالش خورده و فریاد میکشه ، چشمهام سمت دنیایی میره که رنگ خاک نیست . توی همین حال و هوای تمیز، برای عوض شدن جو یک کلیپ گذاشتند ، شاد و پر از امید یهو چشمهام قفل شد روی یک صحنه محمدرضا گلزار در لباس دامادی در فیلم تو و من ، کمی از کلیپ کوتاه گذشت که صحنه خواستگاری در فیلم تو و من با شاخه گل معروف در دستان گلزار دوباره ، حالم رو عوض کرد . به خودم گفتم من هنوز محمدرضا گلزار رو با تمام فریادها و بی انصافی هایی که در حقم کرده دوست دارم شاید بخاطر اینه که خدا هواشو داره که با این چیزا از چشم من و امثال من نیافته . به خودم گفتم من فقط گفتم یک طرفدارم ، از من بد گفتن ، بهم تهمت زدن ، کارهایی کردن که من مخاطب نبودم اما خودشون هم در توهم رفتند ، تلفنی و کتبی تهدیدم کردند ، در حالیکه محمدرضا عزیزم میگفت تو یه گلزاری واقعی هستی ، تو و تمام کسانی که سمت تو اومدند . اشک در چشمهام حلقه زد . چه قدر دوست داشتم رضا رو در لباس دامادی ببینم . یعنی دوست داشتم از این تنهایی در بیاد . از این تنهایی که هر دختر فاحشه و لشی میاد یکی مثل من رو هک میکنه و تهدید میکنه که شاید یه روز گلزار قبول کنه ، نجاست اندام آنها مقدس است . زکی ، خیال باطل .... راستی شما اگر روزی بشنوید گلزار نامزد کرده یا داره ازدواج میکنه احساس  و آرزویتون براش و نسبت بهش چیه 

 

حالا جالبه که یکی از این فاحشه ها پیام داده که تو اگه فاحشه نبودی موی بازت رو به همه نشون نمیدادی ... انگار تن لخت بودم . .... دقیقا کسانی که سعی کردند ما رو هک کنند هدفشون دور کردن ما از گلزار بوده انگار ما از گلزار خواستگاری کردیم اینا میخوان از راه فساد به گلزار نزدیک شن که لب به اعتراض هم وا می کنند

برچسب ها

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار